Gospodarka » Przemysł

Rittal partnerem konferencji Automation University Special

W dniach 6-7 czerwca br. specjaliści z wielu branż przemysłu spotkają się w Polsce by dyskutować o wpływie inteligentnej produkcji, Przemysłu 4.0 oraz idei Zintegrowanego Przedsiębiorstwa na sektor automatyki i zwiększenie opłacalności przedsiębiorstw.

Konferencja odbędzie się w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą. Tematem tegorocznego wydarzenia jest "Smart Manufacturing w dobie 4. rewolucji przemysłowej”

 

Automation University Special jest wydarzeniem sygnowanym przez Rockwell Automation i zostało zorganizowane z myślą o inżynierach, specjalistach IT, menadżerach oraz kadrze zarządzającej w celu stworzenie przestrzeni do dyskusji, zaprezentowania nowych produktów, narzędzi, technologii i trendów z branży automatyki przemysłowej i nie tylko.

 

Ponad 30 sesji tematycznych

 

W trakcie dwóch dni trwania konferencji, odbędzie się ponad 30 sesji w różnych formach. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w: warsztatach, demonstracjach i prezentacjach, przedstawiających wpływ jaki ma inteligentna produkcja, Przemysł 4.0 oraz idea The Connected Enterprise na sektor automatyki oraz w jaki sposób technologie informatyczne mogą być połączone z warstwą operacyjną przedsiębiorstwa tak, aby zwiększyć opłacalność, obniżyć koszty i łatwiej wejść na rynek.

 

Najnowszy system szaf sterowniczych od Rittal

 

6 czerwca w godz. 12:30-13:30 Rittal, jako partner konferencji oraz członek programu ParnerNetworkTM , zaprezentuje najnowszy system szaf sterowniczych VX25, jego przewagi oraz zalety dla użytkowników. Uczestnicy panelu przekonają się, jak innowacyjne i wygodne jest korzystanie z VX25 oraz ile komfortowych rozwiązań ma im do zaoferowania najnowszy system.

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz prezentacji Rittal. Rejestracja jest dostępna pod linkiem: Rejestracja

 

Więcej informacji o wydarzeniu: Automation University Special

O Rittal

Rittal Sp. z o.o. jest polskim oddziałem Rittal GmbH & Co. KG z siedzibą w Herborn w Hesji wiodącego światowego dostawcy systemowy szaf sterowniczych, systemów rozdziału prądu, klimatyzacji, infrastruktury IT oraz oprogramowania i serwisu. Rozwiązania systemowe Rittal stosowane są we wszystkich dziedzinach przemysłu, w budownictwie maszyn i urządzeń oraz w branży informatyczno-komunikacyjnej (ICT).

Do szerokiego spektrum zastosowań należą rozwiązania infrastruktury dla modułowych i energooszczędnych centrów przetwarzania danych, od innowacyjnych koncepcji bezpieczeństwa, aż po fizyczne zabezpieczanie danych i systemów.

Rozwiązania Rittal są dedykowane dla przemysłu i infrastruktury IT spełniają wszelkie światowe wymagania, atesty oraz normy.

Firma Rittal GmbH & Co. KG została założona w roku 1961 i jest obecna na całym świecie z 18 fabrykami z 64 lokalnymi spółkami córkami oraz 40 agencjami. Rittal jest największą spółką wchodzącą w skład grupy: Friedhelm Loh Group. Cała grupa zatrudnia ponad 11 500 pracowników i w w 2011 roku wygenerowała przychody w wysokości 2,2 miliona Euro.

Spółka Rittal Sp. zo.o.  została założona w 1999 roku i jest obecnie powszechnie znaną oraz rozpoznawalną marką w Polsce, gwarantującą najlepszej jakości produkty i usługi Rittal, doradztwo techniczne oraz serwis dla firm działających na polskim rynku.

Pozostałe informacje są dostępne na stronie www.rittal.pl i www.friedhelm-loh-group.com Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »