Motoryzacja » Moto Serwis

Roadstone i Achilles – zimowe propozycje opon segmentu ekonomicznego

Roadstone i Achilles – zimowe propozycje opon segmentu ekonomicznego
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe na polskim rynku marki Achilles i Roadstone, dystrybuowane od tego roku przez ITR S.A., prezentują atrakcyjne cenowo modele opon zimowych do samochodów osobowych.
Uznane na zachodzie marki - indonezyjski Achilles oraz koreański Roadstone cieszą się coraz większym zainteresowaniem także w Polsce. Połączenie dobrych osiągów i przystępnej ceny to ciekawa propozycja dla osób optymalizujących wydatki na samochód.
ACHILLES 101
Opona zimowa do samochodów osobowych. Zapewnia doskonałe prowadzenie i mobilność w warunkach zimowych. Budowa bieżnika gwarantuje doskonałą trakcję i krótszą drogę hamowania zarówno na śniegu jak i lodzie. Nacięcia bieżnika tworzą większą ilość krawędzi dla lepszej przyczepności. Żebro środkowe zapewnia dokładniejsze i bardziej sportowe prowadzenie. Szersze nacięcia na barkach gwarantują większą absorpcję śniegu.
Opona dostępna w rozmiarach od 175/70R13 do 225/45R17. Cena od 104,86 PLN (netto)

ROADSTONE WINGUARD Snow'G
Opona do samochodów osobowych. Zachowuje doskonalą przyczepność zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Trzy szerokie, proste rowki skutecznie usuwają zalegające błoto zapobiegając efektowi aquaplaningu. Liczne nacięcia zapewniają dobrą przyczepność i pewną jazdę po topniejącym śniegu. W odróżnieniu od zwykłej opony zimowej, w ROADSTONE WINGUARD Snow'G zastosowano kanaliki wodne i zminimalizowano krawędzie blokowe. Dzięki temu zmniejszono szumy toczenia oraz zwiększono wytrzymałość. Zastosowanie pięciu różnych stopni pochyłu zaowocowało uzyskaniem bieżnika generującego niższy poziom hałasu i jeszcze większy komfort jazdy.
Opona dostępna w rozmiarach: od 195/60R15 do 215/65R16. Cena od 140,00 PLN (netto)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »