Dom » Wnętrza

Robimy garden party!

Przyjęcia ogrodowe cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Ludzie coraz częściej dochodzą do wniosku, że skoro mają ogród - to warto z tego faktu korzystać i skończyć z nudną tradycją przyjęć przy stole w salonie na rzecz czegoś nowego, ciekawego i bardzo kolorowego.

I słusznie - życie jest zbyt krótkie na to, by bać się próbować nowych rzeczy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Żeby samo garden party się udało trzeba pamiętać o kilku rzeczach. I nie mamy tu na myśli wcale pogody - pogoda też jest ważna i oczywistym jest, że przyjęcie w ogrodzie urządzimy tylko wtedy, gdy będzie ona sprzyjająca, jednak na nią nie mamy jako takiego wpływu. Na inne rzeczy, które mogą zaważyć o sukcesie lub porażce naszego przyjęcia jednak wpływ mamy. Jakie to rzeczy?

Przygotuj się na garden party

Przyjęcie w ogrodzie rządzi się swoimi własnymi prawami. Również tymi, które dotyczą jedzenia. Dlatego na swoim garden party najlepiej jest postawić na warzywa i owoce - lekkie i świeże dania na tej podstawie sprawdzą się o wiele lepiej niż półmiski zastawione wędlinami. Owoce i warzywa dłużej zachowają bowiem bardzo apetyczną świeżość.

Napoje alkoholowe? Bezalkoholowe?


Do przyjęć w ogrodzie pasują lekkie kolorowe drinki. Postawmy na kolorową różnorodność i orzeźwiające drinki. Jeżeli preferujemy drinki bez alkoholu - koktajle owocowe będą idealne.

Oświetlenie

Nie zapominajmy o właściwym oświetleniu naszego przyjęcia. Najlepiej zdają się do tego lampiony i lampy solarne - mają o wiele bardziej klimatyczne światło niż rażąca w oczy ostrym światłem żarówka.

Komary

Komary są absolutnie niemile widziane na przyjęciu. Warto zadbać o odpowiednie odstraszacze, by nasi goście mogli się bawić bez obaw i ryzyka pogryzienia przez owady.

Polecamy również poczytać, jak zorganizować grill dla dzieci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kasiamer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »