Gospodarka » Maszyny

ROBOCUT częścią firmy TECHJET

ROBOCUT częścią firmy TECHJET
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek dystrybutorów maszyn do cięcia wodą, aby był atrakcyjny dla klienta, musi systematycznie dostosowywać się do ich potrzeb. Zatem cóż można zrobić więcej dla konoserwów waterjów?Odpowiedzi udziela firma TECHJET, w której to od dziś można nie tylko nabyć maszynę lecz również wyciąć dany materiał.

ROBOCUT częścią firmy TECHJET

 

TECHJET, dostawca i autoryzowany serwis innowacyjnych wycinarek wodnych stał się właścicielem Centrum Precyzyjnego Cięcia Wodą ROBOCUT, działającego w Gdyni od 2010 r. Najważniejszym argumentem na rzecz fuzji jest zwiększenie potencjału produkcyjnego obu placówek. Dzięki temu, ROBOCUT będzie mieć dostęp do najnowszych osiągnięć technologii cięcia wodą. TECHJET, który stanął na czele procesu integracji, zyskał kolejne miejsce, w którym może testować i skutecznie wdrażać technologiczne innowacje, a także wzmocnił swoją kadrę doświadczonym w cięciu setek różnych rodzajów materiałów zespołem pracowników. Dodatkowa korzyścią jest pozyskanie kolejnego miejsca do organizacji szkoleń dla własnych serwisantów oraz pracowników i klientów TECHJET.

Marcin Cegielski, CEO w firmie TECHJET wyjaśnia: „Jesteśmy pod wrażeniem różnorodności dotychczasowych realizacji, wykonanych na naszej maszynie. Integracja z firmą ROBOCUT to nasza koncepcja na skuteczny rozwój, który oparty będzie na wzajemnej współpracy i obustronnym czerpaniu wymiernych korzyści z potencjału partnera, z jego bogatych doświadczeń i ogromnych możliwości. Jest to najlepszy sposób na dążenie do wspólnych celów i osiąganie sukcesów”. Opinię tę potwierdza Agnieszka Piłat - współwłaścicielka ROBOCUT: „Fuzja naszych firm zapewni nam rozwój parku maszynowego i zaplecza technicznego. Dotychczasowa bardzo udana współpraca skłoniła nas do wniosku, że pod skrzydłami TECHJET-u nasza działalność może rozkwitnąć jeszcze bardziej.”

Tym, co zdecydowanie łączy TECHJET i ROBOCUT, jest wąska specjalizacja skoncentrowana na jednej (choć szeroko stosowanej) technologii, jaką jest wykorzystywanie strumienia wodnego do obróbki materiałów. Integracji sprzyja także wyznawanie podobnych wartości w odniesieniu do etyki biznesu, dbałości o klienta oraz własnych pracowników.  Marcin Cegielski, CEO w firmie TECHJET podkreśla, że: „Połączenie naszych sił z ROBOCUT, jest ważnym krokiem naprzód, ale to dopiero początek planowanej rozbudowy struktur naszego przedsiębiorstwa.”

 

 

ROBOCUT, Centrum Precyzyjnego Cięcia Wodą. Może pochwalić się stale rosnącą rzeszą zadowolonych klientów oraz dobrym portfolio, obejmującym najbardziej finezyjne kształty wycięte z różnorakich materiałów, nawet tych najbardziej problematycznych, jak szkło, porcelana, laminaty czy kompozyty.

 

 

www.robocut.pl

ul. Hryniewickiego 10

(teren dawnego zakładu DALMOR, bud. 39)

81-340 Gdynia

tel.: +48 664 488 722

info@robocut.pl


 

TECHJET to dostawca i autoryzowany serwis innowacyjnych maszyn do cięcia strumieniem wodnym w Polsce, posiadający swoje placówki w Malborku oraz w Gdyni na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Jako wąsko wyspecjalizowana firma, prócz technologii oferuje swoim klientom całkowicie bezpłatnie doradztwo oraz wsparcie szkoleniowe oparte na głębokiej wiedzy dotyczącej technologii i praktycznym doświadczeniu w użytkowaniu wycinarek wodnych.

 

 

www.techjet.eu

ul. Wojska Polskiego 48

82-200 Malbork

Biuro projektowo –

handlowe:

Al. Zwycięstwa 96/98 biuro F19

81-451 Gdynia

tel: +48 58 698 23 33

info@techjet.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TECHJET
http://techjet.eu/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »