Technologie » AGD - RTV

Robot odkurzający EZVIZ RE4 Plus z nominacją do European Green Award

EZVIZ otrzymał swoją pierwszą nominację do prestiżowej nagrody European Green Award za robota sprzątająco-mopującego RE4 Plus, który doskonale odzwierciedla zaangażowanie firmy w rozwijanie produktów dla bardziej ekologicznego stylu życia.

EZVIZ otrzymał swoją pierwszą nominację do prestiżowej nagrody European Green Award za robota sprzątająco-mopującego RE4 Plus, który doskonale odzwierciedla zaangażowanie firmy w rozwijanie produktów dla bardziej ekologicznego stylu życia. RE4 Plus to wielofunkcyjny robot, który dokładnie czyści zarówno dywany, jak i twarde nawierzchnie. Zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, ten model robota wykorzystuje materiały z recyklingu, m.in. do produkcji jego tylnej płyty użyto ekwiwalentu 16 plastikowych butelek. Co więcej posiada on duży worek na kurz wykonany z materiałów nietworzywowych, który może służyć aż 90 dni.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

The European Green Award to nagroda non-profit, która wyróżnia firmy i osoby, które osiągnęły wyjątkowe wyniki w dziedzinie zrównoważonego rozwoju w Europie. W tym roku tylko 15 wybitnych produktów, projektów i osób otrzymało nominację, a 5 z nich zdobyło tę prestiżową nagrodę.

Około 91% plastikowych odpadów trafia na wysypiska, do spalarni lub zaśmieca środowisko. Nieprzetworzone odpady stanowią poważne zagrożenie dla oceanów, gleby, dzikiej przyrody i w konsekwencji dla nas, ludzi. RE4 Plus, począwszy od konstrukcji samego robota, aż po jego codzienną eksploatację, promuje praktyki świadomego korzystania z zasobów naturalnych. Mamy nadzieję, że pomoże on nie tylko w sprzątaniu domów, ale także w ochronie naszej planety – mówi Ewa Tokarska, Marketing Specialist w EZVIZ Polska.

EZVIZ, znany ze swojego wiodącego na rynku asortymentu inteligentnych kamer bezpieczeństwa, od 2022 roku zaangażował się w produkcję inteligentnych robotów sprzątających z przetworzonych tworzyw sztucznych w ich konstrukcji. Seria autonomicznych robotów RE4 odgrywa również ważną rolę w inicjatywie EZVIZ Green, promując technologię przyjazną dla natury i podnosząc świadomość ochrony środowiska. Dochody z modelu RE4 Plus zostaną częściowo wykorzystane na rzecz Globalnego Lasu EZVIZ, który pomaga sadzić drzewa w krajach na całym świecie, aby zwalczać degradację ziemi i zmiany klimatyczne.

Automatyczna wydajność czyszczenia zaprojektowana z myślą o zrównoważonym rozwoju

RE4 Plus to kompleksowe rozwiązanie dla właścicieli domów, którzy chcą pełnej funkcjonalności za pośrednictwem jednego opłacalnego zakupu. Robot potrafi wykonać wiele zadań sprzątania jednocześnie. Dzięki imponującej mocy ssania do 4000 Pa, skutecznie zbiera kurz, sierść zwierząt, a nawet uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo automatycznie zwiększa moc ssania, dokładnie oczyszczając dywany. Aby uzyskać efekt podłogi bez skaz, użytkownicy mogą zainstalować ścierkę mopującą, która pomaga usuwać uporczywe plamy i lepkie zabrudzenia przy stałym ciśnieniu. Do tego celu można również wykorzystać zbiornik na czystą wodę o pojemności 300 ml.

Niezwykle przydatna funkcja automatycznego opróżniania wyróżnia RE4 Plus spośród konkurencyjnych modeli na rynku. Kiedy robot wraca do stacji ładowania, przesyła cały zebrany kurz do centralnej worka na śmieci w dokach. Worek ma pojemność 4 litrów i wypełnia się przez 90 dni, co oznacza potrzebę ręcznego usuwania brudu z pojemnika jedynie raz na 3 miesiące. Co więcej, materiał, z którego wykonany jest worek na kurz w modelu RE4 Plus, jest bardziej przyjazny dla środowiska, pomagając użytkownikom ograniczyć zużycie plastiku jednorazowego użytku.

RE4 Plus to inteligentny robot sprzątający, który jest wyposażony w zaawansowany czujnik LDS LiDAR oraz detektory podczerwieni. Dzięki tym technologiom precyzyjnie mapuje Twoje mieszkanie, skutecznie unika przeszkód i efektywnie planuje trasy sprzątania. Co wyróżnia RE4 Plus? Jego elastyczność! Reaguje on intuicyjnie na potrzeby użytkowników i dostarcza im spersonalizowane doświadczenia sprzątania. Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji EZVIZ, użytkownicy mogą tworzyć mapy obszarów o wysokiej precyzji, ustawiać preferencje sprzątania dla konkretnych obszarów i dostosowywać harmonogramy sprzątania.

RE4 Plus to prawdziwy krok naprzód w rozwoju technologii, który sprawia, że sprzątanie to nie tylko konieczny obowiązek, ale również przyjemne doświadczenie – dodaje Ewa Tokarska. - W przypadku RE4 Plus skupiliśmy się nie tylko na zaawansowanych funkcjach i wygodzie, ale także już na etapie projektowania stworzyliśmy produkt, który jest przyjazny dla środowiska. Podczas gdy RE4 Plus odkurza, zamiatania, myje i automatycznie opróżnia się, jego użytkownicy mogą cieszyć się swoim wolnym czasem, jednocześnie przyczyniając się do lepszej przyszłości.

O nagrodzie European Green Award

The European Green Award to nagroda non-profitowa, która przynosi krajowe i międzynarodowe uznanie dla wyjątkowych osiągnięć firm oraz osób indywidualnych. Przyznawana przez międzynarodowe jury ekspertów, nagroda wyróżnia zielone, sprawiedliwe i innowacyjne produkty, zrównoważony design, zielone marketing oraz osoby, które w Europie wykonały doskonałą pracę na rzecz zrównoważonego rozwoju. Celem European Green Award jest istotny wkład w przekształcenie Europy w nowoczesną, efektywną pod względem zasobów, uczciwą i konkurencyjną gospodarkę przyszłości. Andrea Grimm, współzałożycielka Europejskiego Instytutu Zastosowanej Zrównoważoności, wyjaśnia: „Naszą nagrodą chcemy przyczynić się do transformacji biznesu, nauki i społeczeństwa, czyniąc widocznymi „mistrzów zielonej zmiany” i ich osiągnięcia.

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Firma jest obecna w ponad 130 krajach i zaufały jej już miliony użytkowników i rodzin.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Havas.PO

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Monika 2024-07-19 17:37:20

    Ja to bym przyznała nagrodę swojej roombie :) Zyskałam godzinę dziennie dla siebie na odpoczynek.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »