Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Robowyścig po nagrody w Zielonych Arkadach

Robowyścig po nagrody w Zielonych Arkadach
Zobacz więcej zdjęć »
Niezapomniane emocje, duch sportowej rywalizacji i to uczucie, gdy przekracza się linię mety.

W dniach 20-29 kwietnia Plac Eventowy w Zielonych Arkadach zamieni się w niezwykły tor przeszkód, których pokonanie będzie szansą na wygranie atrakcyjnych nagród. Do Robowyścigu gotowi? Start!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Nie samochód, a mały robot, który sterowany przez uczestników akcji będzie musiał zebrać jak największą ilość punktów będzie bohaterem Robowyścigu. Pod tym hasłem w dniach 20-29 kwietnia odbędzie się oryginalny rajd, w którym zwycięzcy powalczą o karty podarunkowe o wartości 50 złotych oraz 100 złotych do realizacji w Zielonych Arkadach. By wziąć udział w akcji, wystarczy w dniach jej trwania zrobić zakupy w naszym Centrum za minimum 50 złotych. Następnie należy odebrać od sprzedawcy kupon konkursowy i w celu rejestracji udać się do punktu obsługi konkursu, który będzie zlokalizowany na Placu Eventowym. Robowyścig będzie polegał na przejechaniu małym robotem przez tor przeszkód, zdobywając jak największą ilość punktów – wyjaśnia Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad. Zwycięzcy Robowyścigu dowiedzą się o wygranej poprzez wiadomość SMS. Nagrodami w konkursie będą karty podarunkowe do bydgoskiego centrum handlowego.


Robowyścig odbędzie się w dniach 20-29 kwietnia (z wyłączeniem 22 kwietnia) na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach. Regulamin jest dostępny w punkcie obsługi konkursu oraz w siedzibie Organizatora. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »