Technologie » Komputery

RODO w Szpitalach – sprawdź jak się przygotować do nowych regulacji!

RODO w Szpitalach – sprawdź jak się przygotować do nowych regulacji!
Zobacz więcej zdjęć »
Już od 25 maja 2018 roku placówki medyczne będą musiały stosować przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

Szpitale miały dwa lata na dostosowanie swoich placówek na wejście w życie nowej regulacji. Czy wszystkie są gotowe i zdają sobie sprawę z zakresu zmian oraz obowiązków jakie wynikają z wprowadzenia RODO? Zapraszamy do dzisiejszego materiału Marka Dynowskiego – Eksperta oraz Prezesa Zarządu Spółki Medinet Systemy Informatyczne z GRUPY KAPITAŁOWEJ SIMPLE.

Placówki medyczne, jako podmioty przetwarzające dane szczególnie wrażliwe, mają na sobie szereg obowiązków i obostrzeń wynikających z nowych regulacji, do których powinny się wyjątkowo dobrze i starannie przygotować. Prezentujemy najważniejsze zmiany i obowiązki jakie nakłada na jednostki ochrony zdrowia nowa dyrektywa. Nowe obowiązki, jakie będą spoczywać na placówkach medycznych:

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/rodo_w_szpitalach_sprawdz_jak_sie_przygotowac_do_nowych_regulacji.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »