Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rodzinna sesja Portu Łódź

Rodzinna sesja Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy sezon i nowe fascynujące działania! Port Łódź już pełną parą przygotowuje się do nadejścia wiosny. W związku z tym Centrum zorganizowało specjalną sesję zdjęciową, której efekty będzie można zobaczyć już w kwietniu na kilkudziesięciu bilbordach zlokalizowanych na terenie miasta i regionu.

Port Łódź to miejsce rodzinne, nie dziwi więc fakt, że na materiałach marketingowych Centrum pojawiają się zazwyczaj rodzice oraz dzieci. Najnowsza inicjatywa Portu Łódź to sesja zdjęciowa, która została przeprowadzona na potrzeby promocji nadchodzących wydarzeń. Zdjęcia będą wykorzystane do komunikacji m. in. atrakcji w sali zabaw „ Port Łódź Junior”, akcji rabatowej „Szczęśliwa 13 –tka”, letnich wyprzedaży, a także strefy kibica, która pojawi się w Porcie Łódź podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

W sesji zdjęciowej udział wzięła pani Gosia oraz jej mąż Mateusz, a także dwoje radosnych maluchów – Pola i Tymon. Już od kwietnia całą czwórkę będzie można podziwiać na kilkudziesięciu bilbordach, które pojawią się na terenie Łodzi i regionu. Stylizacje uczestników sesji pochodzą z kolekcji dostępnych w sklepach Centrum, zatem jeśli spodobają nam się ubrania dorosłych lub małych modeli możemy mieć pewność, że znajdziemy je w sklepach Portu Łódź.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »