Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Rodzinna sobota w Fuzji - zapraszamy do Ogrodów Anny!

Rodzinna sobota w Fuzji - zapraszamy do Ogrodów Anny!
Zobacz więcej zdjęć »
Najbliższa sobota (8 czerwca) upłynie w Fuzji pod znakiem zabaw przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. W plenerze Ogrodów Anny na dzieci czekać będą gry planszowe, stoisko do malowania buziek, balony oraz ogromne bańki mydlane!

Fuzję odwiedzą też aktorzy z grupy teatralnej „Po Omacku”, którzy zagrają dla dzieci interaktywny spektakl pt. „GRA”.  Wszystkie atrakcje są bezpłatne. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Rodzinny dzień spędzony na powietrzu w otoczeniu zielonych Ogrodów Anny z atrakcjami i zabawami dla najmłodszych - tak właśnie zapowiada się najbliższa sobota, 8 czerwca, w Fuzji. W samo południe przy trybunach w Ogrodach Anny odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci pt. „GRA” w wykonaniu artystów z grupy „Po Omacku”. Co to jest teatr? Czy można go spotkać? Kto go tworzy? A gdyby tak zagrać w teatr? Grupa „Po Omacku” zabierze młodych widzów w interaktywną podróż do świata wyobraźni, dźwięków i teatralnej magii. „GRA” to coś więcej niż spektakl, to unikatowe, twórcze spotkanie z niesamowitymi postaciami, ciekawe, rozwijające wyobraźnię zadania oraz nauka działania w grupie. Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia, w lekki i dowcipny sposób wyjaśnia najmłodszym podstawowe teatralne pojęcia. Widzowie dowiedzą się między innymi czym jest scenografia, choreografia i muzyka w teatrze. "GRA" to oryginalne połączenie spektaklu teatralnego i warsztatów teatralnych.

 

Spektakl teatralny dostępny jest dla wszystkich bezpłatnie. Starujemy o godzinie 12:00 w Fuzji w Ogrodach Anny (przy trybunach). Wejście do kompleksu możliwe jest od strony ulicy Milionowej 6a oraz od strony ulicy Tymienieckiego, m. in. poprzez przejście łączące Fuzję z Fabryką Sztuki.

 

W sobotę godzinach 12:00 – 16:00 dla dzieci przez cały czas dostępny będzie poczęstunek – popcorn oraz pyszna wata cukrowa. Przy specjalnym stanowisku najmłodsi będą mogli pomalować buzie, pobawić się kolorowymi balonami oraz zobaczyć pokaz tworzenia ogromnych baniek mydlanych! Na najmłodszych czekać będą również gry i zabawy planszowe, jak „5 sekund”, popularny „Chińczyk”, „Monopoly”, czy „Scrabble”.

 

Przypominamy, że w Fuzji jeszcze do 12 czerwca oglądać można bezpłatnie wystawę organizowaną w ramach Łódź Design Festivel – „Zięta Ilustrowany”. Dzieła artysty oraz ich ekspresyjne interpretacje graficzne wykonane przez znanych ilustratorów dostępne są dla zwiedzających codziennie w historycznym wnętrzu Kotłowni Elektrowni Scheiblera w godzinach 10:00 – 20:00.

 

W Ogrodach Anny działa też pierwsza w Łodzi cukiernia DESEO, która zaprasza wszystkich na prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej, monoporcje, wyjątkowe croissanty, lody oraz pyszną kawę i lemoniadę.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »