Kultura, sztuka » Kultura

Rodzinne piknikowanie w NoVa Park

Co zrobić, aby w ciekawy i aktywny sposób spędzić lipcowy weekend z rodziną? Wystarczy przyjść do NoVa Park na Letni Piknik Rodzinny i dać się ponieść pirackiej przygodzie!

Podczas dwóch weekendów – 10-12 lipca oraz 17-19 lipca – NoVa Park zaplanował moc atrakcji i niespodzianek dla dzieci oraz rodzin spędzających wakacje w mieście.

Podczas dwóch lipcowych weekendów w godzinach 13.00-18.00 na najmłodszych uczestników wydarzenia „Ahoj Piraci!” czekają strefa dmuchańców, malowanie buziek, zabawy i konkursy sportowe (m.in. wyścigi w workach, wyścigi zręcznościowe na przygotowanych trasach, przeciąganie liny), animacje, kącik kreatywności z warsztatami plastycznymi, wspólne śpiewanie szant oraz darmowa wata cukrowa, którą wszyscy uwielbiają! Dzieci będą mogły także wziąć udział w konkursach, w których trzeba będzie wykazać się sprytem, sprawnością fizyczną oraz kreatywnością. Maluchy, które wezmą udział w niezwykłej przygodzie „Ahoj Piraci!” i zdobędą oznaczenia za wykonanie wszystkich zadań, zostaną nagrodzone upominkami.

Niespodzianka czeka także na dorosłych. Do dyspozycji rodziców będzie specjalna strefa relaksu, w której będzie można poplażować i zrobić sobie krótką przerwę od weekendowych zakupów.

Lipiec w NoVa Park upłynie pod hasłem szalonej pirackiej przygody! Przez dwa najbliższe weekendy na naszych klientów czekać będzie moc atrakcji i niespodzianek. Jestem przekonana, że liczne animacje i zabawy dla dzieci, a także strefa relaksu przyciągną do NoVa Park rodziny z Gorzowa i okolic” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »