Dom » Budownictwo

Rodzinne Podolany – poznaj aktualną ofertę

Rodzinne Podolany – poznaj aktualną ofertę
Zobacz więcej zdjęć »
Inwestycja realizowana na poznańskich Podolanach, w pobliżu ul. Strzeszyńskiej cieszy się dużym zainteresowaniem. Kameralna lokalizacja, dogodna komunikacja oraz bogata oferta 2-poziomowych mieszkań oraz domów - niewielu deweloperów może zaoferować klientom tak wiele, szczególnie na terenie Poznania

Dlaczego Rodzinne Podolany to interesująca propozycja na poznańskim rynku nieruchomości?
Osiedle wyróżnia się nie tylko spokojną, pełną zieleni lokalizacją, ale przede wszystkim ciekawą i zróżnicowaną ofertą lokali. Sky Investments w ramach I etapu realizuje 5 domów z prywatnymi ogrodami oraz 24 mieszkania 2-poziomowe wraz z tarasami na dachu o powierzchni do 20 mkw. Jesteśmy dumni, że Poznaniacy doceniali ten wyjątkowy projekt. Cieszy również fakt, że aktualnie w ofercie pozostały ostatnie mieszkania o powierzchni około 76 – 79 mkw. – informuje Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments. – Jednocześnie, możemy zdradzić, że trwają intensywne prace nad uruchomieniem sprzedaży kolejnego etapu inwestycji. W ramach II zadania powstaną domy w zabudowie szeregowej o powierzchni około 91 mkw. z prywatnymi ogrodami – dodaje Agnieszka Jałoszyńska. Na parterze każdego z lokali znajdować się będzie przestronny salon z aneksem kuchennym, toaleta, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na piętrze przewidziano 3 sypialnie oraz łazienkę. We wszystkich mieszkaniach i domach oferowane jest poddasze nieużytkowe. Finalizacja I etapu planowana jest na II kwartał 2020 roku. Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy Heleny Rzepeckiej. 

- Wybierając dom lub mieszkanie, klienci zwracają uwagę na kilka aspektów. Wspomniana lokalizacja, metraż, bliski dostęp do komunikacji miejskiej czy terenów zielonych – to ma swoją wagę – dodaje Agnieszka Jałoszyńska. O sporym komforcie będą mogli mówić przyszli mieszkańcy Heleny Rzepeckiej. Wystarczy kilka chwil, aby z osiedla dotrzeć nad Jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka oraz otaczające je lasy. Do dyspozycji odwiedzających są również siłownia zewnętrzna, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki. Natomiast najbliższa okolica inwestycji zapewnia liczne ścieżki biegowe oraz rowerowe. Rodziny z dziećmi z pewnością zadowoli bliskość zaplecza edukacyjnego, punktów usługowo-handlowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Ponadto dla większego komfortu mieszkańców na terenie inwestycji zaprojektowano zielony skwer oraz elementy małej architektury. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MilenaPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »