Rozrywka i wypoczynek » Sport

Rodzinny piknik rowerowy w Centrum Handlowym Bielawy

Rodzinny piknik rowerowy w Centrum Handlowym Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 19 maja w godzinach 11:00-17:00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza miłośników jednośladów na rodzinny piknik rowerowy.

Na uczestników wydarzenia czekają m.in. miasteczko rowerowe, strefa znakowania rowerów, mini rajd rowerowy, warsztat rowerowy oraz strefa food trucków. Partnerem wydarzenia jest COPERNICUS Akademia Michała Kwiatkowskiego.

Sezon rowerowy rozkręca się na dobre! Już w najbliższą sobotę – 19 maja – w Centrum Handlowe Bielawy odbędzie się iście rowerowe święto. W specjalnej strefie przygotowano wiele atrakcji i konkurencji związanych z jednośladami, a w programie wydarzenia m.in.:

 • mini rajd rowerowy dla rodzin wokół CH Bielawy o długości 2,5 km, podczas którego na zawodników czekają punkty specjalne z zadaniami,
 • wirtualny wyścig na rowerach kolarskich,
 • jazda na cykloergometrze połączona z akcją charytatywną mającą na celu wsparcie lokalnej organizacji pozarządowej (1 przejechany km = 1 zł wsparcia),
 • „rowerowy showroom”, w którym klienci CH Bielawy będą mogli „obejrzeć” profesjonalny rower kolarski oraz porozmawiać z fachowcami,
 • warsztat rowerowy, gdzie serwisant pomoże z drobnymi usterkami oraz nauczy, jak naprawiać je samodzielnie,
 • znakowanie rowerów – uczestnicy będą mogli oznakować swój rower oraz zasięgnąć porad ekspertów odnośnie sposób na zabezpieczenie swojego jednoślada przed kradzieżą,
 • miasteczko rowerowe, gdzie najmłodsi będą mogli sprawdzić swoją znajomość przepisów drogowych,
 • warsztaty z udzielania pierwszej pomocy – wykwalifikowani ratownicy medyczni nauczą, jak prawidłowo zachowywać się w trudnych sytuacjach na drodze.

Przez cały czas trwania pikniku na klientów CH Bielawy będzie czekać strefa gastronomiczna z food truckami. Uczestnicy wydarzenia będą mogli spróbować kuchni Amerykańskiej w Fat Factory, rozmaitych kopytek w Stacji Kopytkowo oraz słodkości takich jak czekoladowy kebab czy buble waffle w Cherry on Tour  Dla najmłodszych zostanie również przygotowana strefa z dmuchańcem, malowaniem buziek, warsztatami balonowymi oraz kreatywnymi zajęciami plastycznymi, gdzie własnoręcznie będzie można wykonać oryginalną przypinkę. Dzieci będą mogły także liczyć na mini poczęstunek – kolorową watę cukrową oraz popcorn.

„Z roku na rok wzrasta liczba miłośników jednośladów w Toruniu. Jeździmy nimi do pracy, do szkoły, na wycieczki czy na zakupy. W nadchodzącą sobotę zapraszam wszystkich do wspólnej rowerowej zabawy, która pozwoli właściwie przygotować się na tegoroczny sezon na dwóch kółkach. Każdy będzie mógł wziąć udział w rajdzie rowerowym, sprawdzić stan swojego roweru, oznakować jednoślad czy nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Udział w rodzinnym pikniku rowerowym jest bezpłatny.

O CENTRUM

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe. Więcej na: www.bielawy-torun.pl

 

Właścicielem CH Bielawy jest firma Newbridge. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (2)

 • avatar
  ~skapy 2018-05-21 10:48:31

  my właśnie dopiero musimy kupić rodzince rowery, chyba skorzystam z pomocy vivus

 • avatar
  ~Adrian 2018-05-17 12:17:15

  Na takich eventach zawsze kuszą mnie słone przekąski, szczególnie popcorn. Moje kubki smakowe ostatnio poruszyli kreatorzyimprez. Czekam na spotkanie ich na kolejnych eventach :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »