Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rodzinny piknik w Royal Wilanów

Rodzinny piknik w Royal Wilanów
Zobacz więcej zdjęć »
Mini-gra miejska, warsztaty kulinarne i plastyczne, konkurencje sportowe oraz moc wielu innych niespodzianek – to tylko skrót tego, co czeka w najbliższą sobotę w Royal Wilanów na miłośników morskich przygód.

Mini-gra miejska, warsztaty kulinarne i plastyczne, konkurencje sportowe oraz moc wielu innych niespodzianek – to tylko skrót tego, co czeka w najbliższą sobotę w Royal Wilanów na miłośników morskich przygód. 25 sierpnia przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie wspólnie z Piratami, będzie można pożegnać wakacje i bezpłatnie skorzystać z mnóstwa atrakcji, które zostały zaplanowane na ten dzień. 

 

„Piraci z Royal Wilanów” to rodzinna impreza dla wszystkich, którzy chcieliby poczuć się jak załoga „Czarnej Perły”. W ostatnią sobotę wakacji, 25 sierpnia w godzinach 14:00-18:00 na terenach rekreacyjno-sportowych Royal Wilanów odbędzie się piknik pod piracką banderą. Organizatorzy - Grupa Capital Park i Fundacja Zwalcz Nudę, zadbają o fantastyczną atmosferę oraz dobrą zabawę małych i dużych wilków morskich. 

 

Jedną z głównych atrakcji będzie mini-gra miejska „Wyścig piratów” z atrakcyjnymi nagrodami. Do wykonania kolejnych zagadek konieczne będzie zainstalowanie bezpłatnej aplikacji Royal Wilanów, dzięki której będzie można skanować kody QR i otrzymywać kolejne wskazówki. Po wykonaniu zadań na wyznaczonych stacjach, uczestnicy otrzymają symboliczne pieczątki. Każda drużyna, która odwiedzi kilka stacji i zdobędzie co najmniej pięć znaczków na specjalnej pirackiej legitymacji, a następnie wrzuci ją do magicznej kuli, weźmie udział w losowaniu nagród, które tego dnia odbędzie się trzykrotnie: o godz. 15:00, 16:00 i 17:00. Dodatkową niespodzianką dla uczestników pikniku będą koszulki, które wspólnie z instruktorem wykona każdy, kto na swoim telefonie będzie miał zainstalowaną darmową aplikację Royal Wilanów. Wystarczy okazać ją w namiocie Royal Wilanów ustawionym na terenie wydarzenia. 

 

Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kulinarnych i spróbować egzotycznych, owocowych koktajli. Wraz z Edwardem Jednookim uczestnicy nauczą się, jak poprawnie wiązać węzły żeglarskie. Ci, którzy uwielbiają prace plastyczne będą mogli spożytkować swoje umiejętności podczas warsztatów origami oraz wykonywania pirackich talizmanów. Przez cały czas trwania wydarzenia dostępna będzie bezpłatna wypożyczalnia gier planszowych, odbywać się będą także pokazy gigantycznych baniek mydlanych oraz zdalnie sterowanych sportowych samochodów.  Nie zabraknie też wyzwań dla miłośników sportu i rywalizacji, którzy będą mogli pokazać swoją siłę podczas zawodów przeciągania liny czy tez w specjalnej sztafecie z przeszkodami.

 

Na Głównej Scenie wydarzenia odbędzie się pokaz karate, prowadzony przez Uczniowski Klub Sportowy. W tym samym miejscu wystawione zostanie pirackie przedstawienie, przygotowane przez Mazowiecki Teatr Muzyczny. Na stoisku Wydawnictwa Literówka, będzie można wyposażyć swoją biblioteczkę w nowe książki oraz przygotować oryginalną czapkę-papugę wraz z animatorami i pracownikami lecznicy weterynaryjnej  LUXVET. 

 

Udział we wszystkich wydarzeniach jest darmowy i dostępny dla każdego. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Grupa Capital Park – właściciel i zarządca Royal Wilanów oraz Fundacja Zwalcz Nudę. Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku:https://www.facebook.com/events/230684024451619/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »