Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort od Centrum Handlowego Bielawy

Rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort od Centrum Handlowego Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
Nie lada gratka dla prawdziwych LEGOmaniaków! Już w dniach 17-18 lutego w godzinach 10.00-20.00 w Centrum Handlowym Bielawy każdy będzie mógł odkryć świat najpopularniejszych klocków świata.

W programie wydarzenia m.in. tor z elektrycznymi samochodzikami LEGO®, strefa zabaw klockami i grami zręcznościowymi na tabletach, a także konkursy z nagrodami, w tym do wygrania rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort w Danii.

Jak sama nazwa wskazuje – LEGO® pochodzi od słowa „LEg GOdt“, co w języku duńskim oznacza „Baw się dobrze“. W najbliższy weekend Centrum Handlowe Bielawy zamieni się w kolorowy i bajkowy świat LEGO®, pełen dobrej zabawy. Na uczestników spotkania czekają takie atrakcje jak:

·         tor z elektrycznymi samochodzikami z LEGO®;

·         strefa multimedialna z interaktywną grą;

·         rodzinne stoły pełne klocków LEGO® do budowy własnych konstrukcji;

·         wystawa kilkunastu budowli i postaci z klocków prosto z LEGOLAND® Billund.

Uzupełnieniem wydarzenia będą konkursy wiedzy o LEGOLAND® oraz rywalizacja w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody – zestawy klocków LEGO®, bilety do LEGOLAND®, a nawet rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!

„Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich klientów CH Bielawy na rodzinne wydarzenie z parkiem rozrywki LEGOLAND® Billund Resort w roli głównej. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli przenieść się do niesamowitego świata zbudowanego z kultowych klocków LEGO®, oddać się twórczej zabawie i wygrać atrakcyjne nagrody” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

LEGOLAND® Billund Resort  to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie obchodzący w tym roku swoje 50-leciewww.bielawy-torun.pl.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »