Dom » Wnętrza

Rolety dzień noc - wady i zalety

Rolety dzień noc - wady i zalety
Zobacz więcej zdjęć »
Rolety dzień noc szturmem opanowały rynek wnętrzarski już kilkanaście lat temu. Trafiły do serc klientów i pozostają w nich nadal, co pokazuje ich ciągle bardzo duża popularność. Jednak dlaczego rolety dzień noc cieszą się takim zainteresowaniem?

Czy warto zainstalować rolety dzień noc w mieszkaniu? Jakie są ich wady i zalety? I gdzie jest najlepiej je kupić? Zapraszamy do lektury.
 
Dlaczego warto postawić na rolety dzień i noc?
 
Tym, co wysuwa się nam na pierwszy plan, jeśli chodzi o rolety dzień noc, jest ich niebywała praktyczność. Rolety nie wymagają czasochłonnego montażu, a także czasochłonnej pielęgnacji. W przeciwieństwie do zasłon ich instalacja nie wymaga nawet zastosowania wiertarki, czy użycia innych ciężkich narzędzi. Jeśli nimi nie dysponujemy zawsze możemy zdecydować się na zestaw rolet, w którym roleta przesuwa się na niewidocznych żyłkach i nie posiada górnego pojemnika na materiał, który montuje się nad szybą okna.
 
Rolety to rozwiązanie, które będzie idealne przede wszystkim do mieszkań o niewielkiej powierzchni, gdzie niemożliwe będzie zamontowanie zasłon i firan. Jednak nie oznacza to, że rolety dzień noc nie mogą pojawić się w przestronnych wnętrzach. Wręcz przeciwnie. Odpowiednio dobrane będą prezentować się w nich równie dobrze.
 
Regulacja natężenia promieniowania
 
Jakby zalet rolet dzień noc było jeszcze mało, umożliwiają one także możliwość regulacji natężenia promieniowania świetlnego. Dzieje się tak za sprawą ich unikalnej konstrukcji - naprzemiennych transparentnych i nieprzepuszczających światła pasów, które w razie potrzeby można dowolnie przesuwać i uzyskać tym samym efekt o jaki właśnie nam chodzi.
 
Wady rolet dzień noc?
 
Jakie wady ma to rozwiązanie? Niektórym nie do końca odpowiada ich oryginalny wygląd, choć bez wątpienia to właśnie on stanowi dla większości klientów spory atut.
 
Rolety dzień noc na wymiar
 
Rolety dzień noc najlepiej jest kupować w sklepie internetowym, który oferuje możliwość ich szycia na wymiar jak rollcenter.pl. Dzięki temu otrzymamy idealnie dopasowany do naszych potrzeb produkt.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

smartseo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marek Wzorek | Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »