Dom » Wnętrza

Rolety zewnętrzne zyskują na popularności

Rolety zewnętrzne zyskują na popularności
Zobacz więcej zdjęć »
DRUTEX S.A., wiodący producent stolarki okiennej w Europie, w swojej ofercie proponuje również szeroką paletę rolet zewnętrznych.

Dzięki licznym zaletom, jak m.in. izolacja termiczna i akustyczna, cieszą się one coraz większym zainteresowaniem klientów. Sprzedaż rolet Drutexu wzrasta sukcesywnie z każdym rokiem.

Nieustannie wdrażamy nowe technologie oraz rozwiązania prowadzące do dalszego umocnienia pozycji Drutexu na rynku. Mając na celu stworzenie kompleksowej oferty w 1997 r. rozpoczęliśmy produkcję zewnętrznych rolet okiennych odpowiadając w ten sposób na rosnące zapotrzebowanie rynku. Szerokie zastosowanie rolet oraz różne możliwości ich montażu sprawia, że notujemy systematyczny wzrost sprzedaży. Dlatego też aktualnie pracujemy nad wprowadzeniem nowego systemu rolet do naszej oferty  – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes Zarządu, DRUTEX S.A.

Sprzedaż zewnętrznych rolet okiennych Drutexu wzrasta z roku na rok. To efekt wielu korzyści jakie zapewniają klientom. Rolety pełnią wiele bardzo ważnych funkcji. Istotna jest izolacja termiczna, która znacznie podnosi komfort życia mieszkańców lokalu z roletami. Dzięki montażowi i zastosowaniu rolet zimą zmniejszają się koszty ogrzewania, ponieważ budynek ma dodatkową osłonę i jest cieplej. Wg danych Drutexu współczynnik przenikania ciepła okna bez rolety wynosi 0,99, natomiast parametry Uw tego samego okna z roletą opuszczoną wynosi 0,75. Z kolei latem dzięki zaciemnieniu w pomieszczeniach w trakcie upałów utrzymuje się komfortowa temperatura. To efekt tego, że w odróżnieniu od wewnętrznych rolet bądź zasłon, rolety zewnętrzne wykonane z odpowiednich materiałów izolacyjnych, nie przepuszczają ciepła. W przypadku zastosowania w pomieszczeniu klimatyzacji obniżeniu ulega zużycie energii elektrycznej. Rolety są też doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą np. ze względów zdrowotnych przebywać w pomieszczeniach klimatyzowanych.

 

Coraz częściej klienci Drutexu decydują się na zakup rolet zewnętrznych również ze względu na potrzebę zachowania prywatności i wyciszenie. Zastosowanie rolet istotnie zwiększa izolację akustyczną oddzielając od hałasów dobiegających z zewnątrz. Wg. danych Drutexu dzięki zamontowaniu rolet zewnętrznych na standardowych oknach PCV można wyciszyć pomieszczenie nawet o 4-5 dB. Rolety zewnętrzne Drutexu posiadają także możliwość zamontowania moskitiery zapewniając dzięki temu doskonałą i bardzo skuteczną ochronę przed owadami. Dodatkowo, połączenie rolet zewnętrznych z zewnętrznymi systemami alarmowymi znacznie podnosi bezpieczeństwo stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie utrudniające włamanie.

Prawidłowo zamontowane rolety podnoszą komfort i poprawiają parametry okna. Dzięki nim w pomieszczeniach jest ciszej, latem chłodniej, a zimą cieplej – powiedział Mirosław Furtan Dyrektor ds. Produkcji DRUTEX S.A.

DRUTEX, to wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie. Firma, w ciągu około 30 lat stała się marką rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale niemal na całym świecie. Jej dynamiczny rozwój stał się możliwy dzięki stabilnym fundamentom opartym w 100% na polskim kapitale. Strategię zorientowaną na najwyższej jakości produktów, najnowocześniejszej technologii oraz proinwestycyjnej polityce, od samego początku wcielał w życie twórca tego okiennego giganta Leszek Gierszewski.  Dzisiejsza pozycja DRUTEXU nie byłaby z pewnością możliwa, gdyby nie jeszcze jeden, najważniejszy element każdego biznesu – klient. A tych DRUTEX zyskał już kilka milionów i z każdym rokiem ta liczba bardzo szybko rośnie. Firma już dziś jest postrzegana jako jeden z najlepszych ambasadorów polskiego przemysłu.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Anna Siwek | +48 22 833 35 02 | +48 664 926 910 | asiwek@tauber.com.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »