Gospodarka » Maszyny

Rośnie zapotrzebowanie na maszyny używane w przemyśle

Rośnie zapotrzebowanie na maszyny używane w przemyśle
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wynika z doniesień znanych firm produkujących różnego rodzaju maszyny i urządzenia wykorzystywane w takich gałęziach przemysłu, jak przemysł wydobywczy, ciężki, czy budowlany, rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju urządzenia.

Według specjalistów z firmy Red Rooster, która między innymi oferuje swoim klientom sprzedaż urządzeń dźwigowych wynika to z faktu, że polski przemysł coraz bardziej się rozwija. Według specjalistów nie należy wierzyć we wszystkie doniesienia dotyczące pogłębiającego się kryzysu polskiej gospodarki. Co prawda do sytuacji idealnej wciąż jeszcze daleko, ale zwiększona produkcja urządzeń dźwigowych, z których większość trafia później do polskich zakładów pracy, pozwala stwierdzić, że czasy przestoju gospodarczego czy też spowolnienia polskiej gospodarki powoli odchodzą do przeszłości.


Według danych udostępnionych przez firmę Red Rooster to właśnie polskie zakłady wydobywcze czy przetwórcze wykorzystują takie maszyny, jak choćby wciągarka pneumatyczna czy różnego rodzaju dźwigi. Według specjalistów ma to związek z faktem, że wiele potężnych zakładów przemysłowych, na przykład różnego rodzaju kopalnie, przechodzą obecnie w ręce prywatnych właścicieli, którzy dokładają wszelkich starań, aby unowocześnić dany zakład i sprawić, by znów przynosił on spodziewane zyski. Innym powodem, dla którego polskie firmy unowocześniają swój park maszyn jest fakt, że zagraniczni przedsiębiorcy właśnie w Polsce zdecydowali się lokować swój kapitał. Przypływ zagranicznych środków pieniężnych, a także otwarcie się nowych zagranicznych rynków zbytu na towary produkowane przez polskie przedsiębiorstwa sprawił, że mają coraz większe możliwości rozwoju.


Według pracowników firmy Red Rooster taka sytuacja jest niezwykle korzystna dla całej polskiej gospodarki. Dzięki zapotrzebowaniu na końcowe produkty przemysłu wydobywczego czy też ciężkiego, rośnie także zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju maszyny, które umożliwiają rozwój różnych gałęzi przemysłu. Na tym korzystają tacy producenci, jak na przykład firma Red Rooster, która w ostatnim czasie zanotowała znaczny wzrost sprzedaży oferowanych przez siebie maszyn i urządzeń. Jak twierdzą specjaliści, trend ten powinien utrzymać się jeszcze w ciągu najbliższej przyszłości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Red Rooster Industrial (UK) Ltd Sp. z o.o.
http://rriuk.com/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »