Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Rossmann w Avenidzie Poznań z nową lokalizacją

Rossmann w Avenidzie Poznań z nową lokalizacją
Zobacz więcej zdjęć »
Chcąc odwiedzić popularną Drogerię Rossmann, klienci Avenidy Poznań powinni od teraz udać się na poziom 0. Najemca zmienił lokalizację w Centrum, zyskując przy tym nowy standard wykończenia, rozszerzony asortyment i atrakcyjne ceny.

W połowie maja odbyło się ponowne otwarcie Drogerii Rossmann w Avenidzie Poznań. Salon został przeniesiony z dotychczasowego miejsca na poziomie +1 do innego lokalu, znajdującego się na parterze. Relokacja Drogerii Rossmann jest już trzecim nowym otwarciem w Avenidzie w przeciągu tygodnia. Lubimy zaskakiwać naszych klientów nie tylko przyciąganiem atrakcyjnych marek, ale także unowocześnianiem salonów już istniejących na naszych pasażach – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na klientów nowo otwartej Drogerii Rossmann w Avenidzie Poznań czeka nie tylko rozszerzony asortyment, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny i promocje. Świeżo otwarty salon został zaprojektowany zgodnie ze spójnym wizerunkiem marki, ale jest też kilka nowinek, takich jak podświetlane półki do ekspozycji towaru, czy unowocześniona wizualizacja graficzna.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Pierwszy sklep powstał w 1993 r. w Łodzi.  Dziś w portfolio firmy widnieje 1400 salonów, które odwiedza codziennie średnio 820 tyś. osób.  Spółka zatrudnia obecnie 19 tysięcy pracowników i oferuje klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych. Pod szyldem Rossmanna znaleźć można 800 marek oraz 27 marek własnych. Salon w Avenidzie Poznań jest 33. sklepem marki w Poznaniu.

Drogeria Rossmann po relokacji znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie 0.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »