Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Rowenta PREMIUM CARE – stylizacja i pielęgnacja na najwyższym poziomie

Rowenta PREMIUM CARE –  stylizacja i pielęgnacja na najwyższym poziomie
Zobacz więcej zdjęć »
Nasze włosy podczas codziennej stylizacji są narażone na wiele czynników, które je niszczą i osłabiają. Zdrowe i piękne włosy to niewątpliwy atut każdej kobiety, dlatego ważne jest, aby używać produktów, które nie tylko zadbają o ich wygląd, ale także o kondycję.

Osiągnięcie idealnego wyglądu włosów, dzięki najnowszym produktom Rowenta z linii Premium Care jeszcze nigdy nie było tak proste.

Częste zmiany temperatur, woda, wiatr, zanieczyszczenia miejskie, klimatyzacja i ogrzewanie – to tylko niektóre zagrożenia, na jakie narażone są włosy. Dodatkowo, codzienna stylizacja włosów również może zwiększyć ryzyko ich łamliwości, matowienia oraz elektryzowania się i puszenia. Czy jest zatem sposób, by móc wyglądać nienagannie, jednocześnie troszcząc się o zdrowie i wygląd włosów? Urządzenia do stylizacji włosów od dawna uważa się za szkodliwe, szczególnie przy częstym użytkowaniu. To jednak nie do końca prawda. Marka Rowenta wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadza do sprzedaży gamę urządzeń do stylizacji włosów, które gwarantują perfekcyjne rezultaty przy zachowaniu zdrowych i pięknych włosów.

Technologia w służbie piękna

Rowenta Premium Care to wyjątkowa linia różnorodnych produktów do której należą między innymi: suszarki, prostownice, suszarko-lokówki (obrotowe i tradycyjne) oraz lokówki. Wszystkie produkty wyróżniają się unikalną powłoką ceramiczną Cashmere Keratin, która razem z jonizacją oraz stosowaniem odpowiedniej temperatury, pozwala na uzyskanie doskonałego efektu przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie włosów i ich odpowiednią kondycję. Ale to nie jedyna nowinka technologiczna, która sprawia, że produkty z linii Premium Care są tak niepowtarzalne. Nie możemy zapomnieć o takich technologiach jak:

 

  • Hydra Protect, zapewniająca optymalną kombinację temperatury i prędkości nawiewu
  • Hydraboost, która nawadnia włosy i przyspiesza kręcenie loków,
  •  Moving Booster, wprawiający powietrze w ruch i przyspieszający suszenie bez przegrzania włosów
  • Podwójna jonizacja, uwalniająca 2x więcej jonów, pozwalająca wyeliminować elektryzowanie i puszenie się włosów

Tajniki zdrowia

O czym warto pamiętać używając produktów do stylizacji włosów? Z pewnością najważniejsze jest odpowiednie dobranie temperatury do struktury i grubości włosa. Najczęściej włókno ludzkich włosów jest podatne na przesuszenie w temperaturach przekraczający 180oC. Jednak te delikatne i cienkie należy traktować temperaturą w zakresie od 85oC do 150oC. Kręcone włosy są bardziej wytrzymałe na prostowanie i suszenie - są one odporne na działanie temperatur nawet do 230oC. Nigdy jednak nie powinno się używać prostownic i lokówek na wilgotnych włosach (chyba, że specjalnie do tego przystosowanych)  – może to spowodować przesuszenie włókien włosowych i ich zmatowienie oraz zniszczenie. Suszenie powinno odbywać się przy średnich ustawieniach temperatury i prędkości nawiewu. Temperaturę należy zwiększyć, a nawiew zmniejszyć wyłącznie przy modelowaniu włosów. Na zakończenie stylizacji najlepiej jest użyć zimnego nawiewu, który pozwoli zamknąć łuski włosów i utrwalić fryzurę.

 

Ochrona Premium dla włosów

Prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight to doskonałe prostowanie włosów i ochrona w temperaturze do 170°C. Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia, rozczesuje pasmo przed prostowaniem i  umożliwia idealne prostowanie, które zachowuje naturalną objętość włosów i nadaje im dynamiczny wygląd. Wyjątkowa powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz jonizator zapewniają wspaniały blask. Wyświetlacz LCD pozwala na wysoką precyzję regulacji temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Lokówka parowa Rowenta Premium Care pozwala bez wysiłku osiągnąć efekt sprężystych i pięknych loków. Zastosowana w niej technologia Hydraboost wytwarza delikatną parę na całej długości wałka, przyspieszając kręcenie loków, zachowując do 98% jego naturalnego poziomu nawilżenia. Timer liczący czas kręcenia zapobiega przegrzaniu włosów. Włosy są dzięki temu zdrowsze, a loki wyglądają jeszcze bardziej olśniewająco.

Obrotowa suszarko-lokówka Rowenta Brush Activ' Premium Care, której szczotki z naturalnym włosiem delikatnie rozczesują włosy i pozwalają uzyskać wspaniały blask, to idealne urządzenie do stylizacji. Automatyczne obroty i moc 1000W umożliwia jednoczesne suszenie i modelowanie, szczotki w dwóch rozmiarach pozwalają stylizować włosy o różnych długościach. Powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz podwójna jonizacja zapewniają zdrowe, piękne i lśniące włosy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paulina Rucińska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »