Rozrywka i wypoczynek » Sport

Rowerowy zawrót głowy

W najbliższą niedzielę 9 czerwca w Galerii Młociny na głodnych mocnych wrażeń czeka prawdziwa uczta. Oferta Galerii Młociny uzupełniona zostanie o pozycję ekstremalną - pierwszy na Bielanach ekstremalny wyścig rowerowy typu Downmall.

Amatorów mocnych wrażeń nie trzeba przekonywać do tego rodzaju widowiska. W najbliższą niedzielę na kilku poziomach Galerii Młociny odbędzie się pierwszy na Bielanach wyścig rowerowy w dyscyplinie downhill. Obiekt zostanie przejęty w tym dniu przez ekstremalnie uzdolnionych rowerzystów w celu zaserwowania prawdziwych i niezapomnianych emocji. 

 

Kolarstwo zjazdowe ma swoje źródło w górach. To właśnie górskie tereny od zawsze były miejscem dla rowerowych wyczynów. Jednakże, w ostatnich latach downhill przeniósł się również do miast, których infrastruktura stawia nowe wyzwania przed mistrzami tej jednej z najbardziej ekstremalnych odmian kolarstwa. Skoro kolarstwo zjazdowe dotarło do miast, nie mogło ominąć galerii handlowych. I właśnie tak powstała jedna z najciekawszych odmian miejskich zmagań - downmall. Niezwykła architektura wielopoziomowych obiektów galerii stwarza fantastyczne pole do popisu dla zawodników, spośród których zostaną wyłonieni Ci, którzy skaczą najdalej i, co najważniejsze, jeżdżą najszybciej. Dzięki współpracy z Fitness Klub ZDROFIT Młocinydo zaprezentowania rowerowego show zostaną wykorzystane aż 3 poziomy. 

Oprócz wyjątkowego rowerowego szaleństwa w tym dniu przygotowana zostanie również strefa zewnętrzna, gdzie znajdzie się jeszcze więcej atrakcji dla gości. Przed budynkiem czekać będzie nieco bardziej klasyczny tor – Pumptrack, na  którym miłośnicy jednośladów będą mogli spróbować swoich sił pod okiem instruktorów.

Galeria dba nie tylko o dobry nastrój rowerzystów, ale też o dobrą formę ich maszyn. Dlatego wszystkich chętnych zaprasza tego dnia do serwisu rowerowego GO Sport Polska. Na chwilę wytchnienia będzie można udać się piętro +1 gdzie znajduje się strefa z grami retro.

Harmonogram wydarzenia:

·      10:00 – 12:45 – sesje treningowe zawodników, testowe przejazdy, zapoznanie się z trasą i jej elementami.

·      13:00 – 14:00 – przejazdy eliminacyjne, na podstawie których określana jest kolejność przejazdów w serii finałowej.

·      14:30 – publikacja listy startowej zawodników.

·      15:00 – 15:40 – pierwsza seria finałowa.

·      16:00 – 16:40 – druga seria finałowa.

·      17:00 – 17:30 – dekoracja zwycięzców.

 

Cały program dostępny jest na stronie www.galeriamlociny.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »