Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Róż, flamingi i nagrody, czyli wakacje z Forum Koszalin

Róż, flamingi i nagrody, czyli wakacje z Forum Koszalin
Zobacz więcej zdjęć »
By poczuć klimat tropików wcale nie trzeba wyjeżdżać do ciepłych krajów.

Forum Koszalin przygotowało egzotyczne niespodzianki. Na klientów koszalińskiego Centrum czekają nagrody w postaci flamingów: jeden ogromny w formie pływającej wyspy oraz 1200 mniejszych. Dodatkowo w weekendy Forum przygotowało atrakcje na plażach w: Sarbinowie, Mielnie i Dąbkach.

Plaża, piasek, popularne różowe ptaki… Brzmi jak wakacje? Tak – i to w Forum Koszalin. Hawajski klimat z pewnością udzieli się odwiedzającym koszalińskie centrum handlowe
w dniach 20.07-08.08.

Wygrywaj flamingi!

1200 flamingów – tyle nagród gwarantowanych czeka na klientów Forum Koszalin, którzy w czasie trwania akcji zrobią zakupy za min. 300 zł. Wystarczy zbierać i rejestrować paragony w punkcie obsługi promocji. Oprócz dmuchanych flamingów w różnych rozmiarach, nagrodami gwarantowanymi są karty podarunkowe. Ale to nie wszystko!  Nagrodą główną jest: pływająca wyspa w postaci flaminga w rozmiarze XXL – dla całej rodziny! Warto o nią powalczyć, bo taki dmuchaniec zrobi prawdziwą furorę wśród plażowiczów.

Baw się na wielkim, różowym dmuchańcu!

Koszalińskie centrum handlowe po raz kolejny zapewnia atrakcje mieszkańcom miasta i regionu. Na pasażach Forum pojawił się dmuchany flaming w rozmiarach XXL. Mogą bawić się na nim wszyscy odwiedzający. Dmuchaniec jest czynny w dniach 20.07-08.08, w godzinach funkcjonowania Centrum. Dodatkowo wszyscy klienci Forum mogą spotkać na pasażach pluszowego flaminga, który chętnie zapozuje z nimi do pamiątkowego zdjęcia. Odwiedzający zobaczą maskotkę codziennie od 15:00-19:00, a w  soboty od 11:00-19:00. Korzystanie z atrakcji odbywa się przy zachowaniu obowiązujących zasad sanitarnych.  

Flamingi opanują nadbałtyckie plaże

To nie koniec atrakcji, które przygotowało Forum Koszalin. Wakacje nad Bałtykiem to nie tylko plażowanie i kąpiele w morzu. Koszalińskie centrum handlowe zaprasza na plaże w: Sarbinowie, Mielnie i Dąbkach, gdzie obędą się pokazy sign spinningu, które uatrakcyjnią występy profesjonalnej drużyny cheerleaderek. Sign spinning to robienie ewolucji, trików, zwracanie na siebie uwagi ze znakiem, który ma około 180 cm wysokości, 40 cm szerokości i jest w kształcie strzałki. Plażowicze zobaczą także paradę różowych ptaków oraz JEEPA Wranglera, za którego kierownicą zasiądzie flaming.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ NA PLAŻACH

24-26.07 – Sarbinowo

31.07-02.08 – Mielno

07-09.08 – Dąbki

 

Akcja, w której do wygrania są flamingi odbywa się w dniach 20.07-08.08 w godzinach funkcjonowania Forum Koszalin. Dmuchany flaming znajduję się obok salonu Media Markt, na poziomie 0.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »