Społeczeństwo » Społeczeństwo

Rozlicz PIT w Centrum Handlowym Bielawy

Rozlicz PIT w Centrum Handlowym Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 14 kwietnia w godzinach 12:00-18:00 w Centrum Handlowym Bielawy odbędzie się akcja „Rozlicz z nami swój PIT”. Tego dnia księgowi z biura rachunkowego Prospero będą bezpłatnie pomagać wszystkim zainteresowanym w wypełnianiu zeznania podatkowego za 2017 rok.

Klienci CH Bielawy będą mogli wprowadzić swój PIT do systemu e-Deklaracje i wysłać go bezpośrednio do właściwego urzędu skarbowego.

Eksperci podatkowi będą pełnić dyżur na specjalnym stanowisku w Centrum Handlowym Bielawy. Wyjaśnią zasady stosowania ulg podatkowych i odliczeń oraz sposoby rozliczenia podatku z małżonkiem, samodzielnie czy też wspólnie z dzieckiem. Specjaliści pomogą również wprowadzić PIT do komputera i sprawnie wysłać go przez internet do właściwego urzędu skarbowego wraz z wydaniem urzędowego potwierdzenia odbioru zeznania.

„Podczas sobotnich zakupów zachęcamy naszych Klientów do skorzystania z bezpłatnych konsultacji podatkowych prowadzonych przez specjalistów z biura rachunkowego Prospero. Zajrzyj do CH Bielawy i sprawdź, jak szybko i łatwo można wypełnić PIT za 2017 rok i rozliczyć go przez internet” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Stoisko akcji „Rozlicz z nami swój PIT” będzie dostępne w strefie gastronomicznej w Centrum Handlowym Bielawy.

O CENTRUM

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe. Więcej na: www.bielawy-torun.pl

Właścicielem CH Bielawy jest firma Newbridge. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110742 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )