Firma » Finanse

Rozlicz swój PIT w Centrum Handlowym Bielawy

W sobotę 25 marca w Centrum Handlowym Bielawy będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów od podatków i wspólnie z nimi rozliczyć PIT za 2016 rok. Konsultacje będą dostępne w godzinach 12.00-18.00.

Podczas akcji „Rozlicz się z Fiskusem” eksperci będą udzielać profesjonalnych porad klientom CH Bielawy oraz pomogą rozliczyć PIT za 2016 rok. W trakcie konsultacji klienci będą mogli również nauczyć się, jak samemu wypełniać tego typu dokumenty w przyszłości oraz zdobyć informacje o wysyłce PIT drogą elektroniczną.

„Jak co roku do końca kwietnia należy złożyć do Urzędu Skarbowego roczne rozliczenie podatku dochodowego. Wiele osób korzysta w tym celu z płatnej pomocy doradców podatkowych, dlatego Centrum Handlowe Bielawy postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić im dostęp do bezpłatnych porad. Zapraszamy w sobotę 25 marca do CH Bielawy wszystkich zainteresowanych rozliczeniem swojego PIT-u” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Stoisko „Rozlicz się z Fiskusem” będzie zlokalizowane w strefie centralnej Centrum Handlowego Bielawy. Porady ekspertów będą bezpłatne.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »