Kultura, sztuka » Kultura

Różowe flamingi i kocia sjesta na XXVII Aukcji Nowej Sztuki w Art in House

Różowe flamingi i kocia sjesta na XXVII Aukcji Nowej Sztuki w Art in House
Zobacz więcej zdjęć »
Obrazy szukają domu! Jeżeli chcecie zostać ich nowymi właścicielami, zapraszamy na XXVII Aukcję Nowej Sztuki, która będzie miała miejsce 26 października o 19:30 w Domu Aukcyjnym Art in House przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie.

W październikowym katalogu postawiliśmy na nutkę melancholii, którą odnajdziecie Państwo w pejzażu Konrada Hamady, kociej sjeście Janusza Kulikowskiego, baśni braci Grimm, którą wymalował Jan Dubrowin, Warszawie w stylu noir Arkadiusza Mężyńskiego czy dumnym wizerunku żurawia Klaudii Chomy.

Wielbicielom piękna kobiecego ciała sugerujemy zapoznanie się z aktami Pauli Jezior, Darii Solar oraz Mateusza Dolatowskiego; jeżeli zaś wolicie ozdabiać ściany wizerunkami zwierząt, odsyłamy Was do zaangażowanej pracy Wojtka Brewki, intrygującej przyszłości, którą namalował Janusz Orzechowski, renesansowej anatomii Wojciecha Pelca, steampunkowego flaminga Emila Gosia czy opierzonego malucha Alexa Sporskiego.

Jesienią brakuje nam soczystej zieleni liści – jej wizualnym substytutem może stać się obraz Joanny Szumskiej, rozpędzone konie Adama Bojary, gabinet osobliwości Aleksandra Yasina oraz podwodny świat Mariusza Zdybała.

Do sztuki wschodniej jak zwykle nawiążą Sylwia Perczak oraz Borys Fiodorowicz, którego ikona zaprezentuje najlepszego syna na świecie.

Wszystkie prace z katalogu XXVII Aukcji Nowej Sztuki będzie można obejrzeć w czasie wystawy, która będzie trwała od 22 października do dnia aukcji.

Prace można licytować osobiście, przez telefon (kontaktując się wcześniej z nami pod numerem +48 510 211 410) lub za pośrednictwem Internetu (https://onebid.pl/pl/aukcje/-/591). Dokładną instrukcję licytacji można znaleźć pod adresem http://www.artinhouse.pl/pl/_11-jak-licytowac

Cała oferta dostępna na stronie http://www.artinhouse.pl/pl/aukcje

 

Zapraszamy!

XXVII Aukcja Nowej Sztuki

26.10.2018, 19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 107

Warszawa

___________________________________________________

Art in House to dom aukcyjny i galeria sztuki prowadzona przez historyka sztuki Anitę Wolszczak-Karasiewicz. Galeria obrazów istnieje od 2015 roku i w tym czasie stała się drugim domem aukcyjnym w Polsce w swoim segmencie rynku (według badania ArtInfo). Na naszych aukcjach oferujemy malarstwo olejne, akrylowe oraz rzeźby polskich twórców. W naszej galerii obrazów znaleźć można zarówno ambitne malarstwo, jak i dekoracyjne obrazy do salonu. Od samego początku naszej działalności dzielimy się z Państwem wiedzą, pasją i doświadczeniem a także dbamy o najwyższą jakość oferowanych prac.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rebelia Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »