Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”
Zobacz więcej zdjęć »
Są już wyniki konkursu fotograficznego dla mieszkańców Torunia – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” – towarzyszącego wystawie Street Art 3D w CH Kometa. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Monika Szymczak, a głosowało na nie 285 osób.

Na stronie konkursu www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad 4 tysiące fanów, ogłoszono laureatów toruńskiej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Akcja towarzyszyła wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w Centrum Handlowym Kometa. Do konkursu zgłoszono 55 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii zamieszczonych na fanpage’u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to”.


Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach CH Kometa przy ul. Grudziądzkiej 162, otrzyma Pani Monika Szymczak za zdjęcie przy obrazie wodospadu, na które Internauci oddali 285 głosów.

 

Dodatkowo wyróżniono pięć osób, z których każda otrzyma kartę przedpłaconą o wartości 100 zł. Są to:

- Pan Radosław Stachurski – 256 głosów,Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »