Kultura, sztuka » Kultura

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”
Zobacz więcej zdjęć »
Są już wyniki konkursu fotograficznego – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w gdańskim Centrum Handlowym Osowa. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Mariola Golińska, a głosowały na nie 202 osoby.

Na stronie www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad pięć tysięcy fanów, ogłoszono laureatów gdańskiej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D". Akcja towarzyszyła wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w Centrum Handlowym Osowa. Do konkursu zgłoszono ponad 90 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii konkursowych zamieszczonych na fanpage'u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to".

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach CH Osowa przy ul. Spacerowej 48 w Gdańsku, otrzyma Pani Mariola Golińska, za zdjęcie z rekinem. Na zdjęcie to Internauci oddali 202 głosy.

Zwycięskie zdjęcie Pani Marioli Golińskiej:

W konkursie przyznano także 5 nagród dodatkowych w postaci kart przedpłaconych
o wartości 100 zł każda. Nagrody dodatkowe otrzymują:

- Pani Małgorzata Kocjan - 179 głosów
- Pani Paulina Lipieńska - 168 głosów
- Pani Karolina Kocjan - 86 głosów
- Pani Monika Zjeżdżałka - 57 głosów
- Pani Moncia Skrzyńska - 55 głosów

Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D" w Gdańsku organizowało Centrum Handlowe Osowa. Kolejny etap konkursu towarzyszącego wystawie Street Art 3D odbywa się obecnie w Galerii Gniezno w Gnieźnie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »