Kultura, sztuka » Kultura

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”
Zobacz więcej zdjęć »
Są już wyniki konkursu fotograficznego – „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Konkurs towarzyszył wystawie Street Art 3D organizowanej w Galerii Gniezno. Zwycięskie zdjęcie wykonała Pani Teresa Kweizer, a głosowało na nie 85 osób.
Na stronie www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad pięć tysięcy fanów, ogłoszono laureatów ostatniej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D", który miał miejsce w Gnieźnie. Akcja towarzyszyła ostatniej wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w Galerii Gniezno. Do konkursu zgłoszono ponad 40 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii konkursowych zamieszczonych na fanpage'u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to".

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach Galerii Gniezno przy ul. Pałuckiej 2 w Gnieźnie, otrzyma Pani Teresa Kweizer, za zdjęcie z rekinem. Na zdjęcie to Internauci oddali 85 głosów.

Zwycięskie zdjęcie Pani Teresy Kweizer

W konkursie przyznano także 5 nagród dodatkowych w postaci kart przedpłaconych o wartości 100 zł każda. Nagrody dodatkowe otrzymują:

- Pan Daniel Curul - 21 głosów

- Pan Paweł Woźniak - 20 głosów

- Pani Justyna Pytlińska - 6 głosów

- Pan Tomasz Szymanowski - 4 głosy

- Pani Ewa Dylewska - 4 głosy
Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D" w Gnieźnie organizowała Galeria Gniezno, której właścicielem jest firma Pradera (www.pradera.com). Była to ostatnia edycja tegorocznego road show i konkursu wystawy. Street Art 3D w Gnieźnie, po Bydgoszczy, Toruniu i Gdańsku zamyka tę cieszącą się dużą popularnością akcję.

Więcej informacji na temat Street Art 3D oraz przykładowe zdjęcia prac można znaleźć na stronie internetowej akcji: www.sztukauliczna3d.pl. Zapraszamy również na stronę www.chgaleriagniezno.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »