Technologie » Telekomunikacja

Rozwiązania konferencyjne Konftel 55

Rozwiązania konferencyjne Konftel 55
Zobacz więcej zdjęć »
W Polsce są już dostępne nowe przystawki konferencyjne Konftel 55 i Konftel 55W. Po pierwszych testach rozwiązania szwedzkiej firmy zyskały bardzo wysokie noty specjalistów i dystrybutorów, którzy ocenili je wyżej niż droższe urządzenia audiokonferencyjne obecne na naszym rynku.

Nowe przystawki Konftel, które wprowadził właśnie na nasz rynek KONTEL - przedstawiciel tej marki w Polsce, to seria prostych w obsłudze urządzeń pełniących rolę węzła komunikacyjnego. Premierowy pokaz rozwiązań miał miejsce podczas Targów Office Days w warszawskiej hali Expo XXI. W czasie imprezy, która odbyła się w dn. 9-10. kwietnia br. zostały zaprezentowane w strefie nowości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Dzięki opatentowanej przez producenta technologii audio OmniSound® HD urządzenia oferują imponujący, krystalicznie czysty dźwięk. Wystarczy podłączyć do nich komputer, telefon komórkowy/tablet i telefon stacjonarny, aby swobodnie uczestniczyć w audiokonferencji. Można także mostkować połączenia VoIP z telefonicznymi przez aparat stacjonarny lub komórkowy. Przełączanie odbywa się na dotykowym, kolorowym ekranie LCD, który wyświetla bieżące rozmowy.

Przystawki Konftel 55 oferują funkcję nagrywania. Dzięki nim można zapisywać, odtwarzać i udostępniać połączenia i notatki głosowe zarejestrowane na karcie pamięci. Elegancki design tych uniwersalnych urządzeń sprawia, że równie dobrze prezentują się na biurku w domowym biurze, jak i firmowej sali konferencyjnej.

Konftel 55W posiada także funkcję Bluetooth i można doposażyć go w zewnętrzne mikrofony. Sprzedaż urządzeń prowadzi sieć partnerów firmy KONTEL.

CECHY

KONFTEL 55:

Wszechstronne możliwości połączenia: USB do połączeń VoIP, telefony stacjonarne, telefony komórkowe/tablety i zestawy słuchawkowe

OmniSound®HD - doskonała jakość dźwięku

Akumulator

Kolorowy wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości

Przełączanie i zestawianie połączeń na wyświetlaczu LCD

Wielojęzyczne menu & skrócona instrukcja obsługi

Rejestrowanie spotkań na karcie pamięci

Możliwość aktualizacji oprogramowania

Dwuletnia gwarancja

Więcej na www.konftel.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »