Firma » Biura

Rozwój biznesu wśród miejskiej bohemy – nowa przestrzeń coworkingowa w centrum stolicy

Tuż przy wejściu do stacji metra Rondo Daszyńskiego, pod adresem: Prosta 70 w Warszawie pojawiła się nowa przestrzeń coworkingowa BOBO (Bohemian Bourgeoisie) Coworking.

Miejsce zlokalizowane jest na piątym piętrze nowoczesnego biurowca. Oferuje dostępne przez całą dobę profesjonalne, komfortowe, w pełni wyposażone biuro, którego wnętrza i atmosfera sprzyjają kreatywnej pracy.

BOBO (Bohemian Bourgeoisie) Coworking to 1700 m² przestrzeni, 3 sale konferencyjne, 49 prywatnych gabinetów, 60 biurek możliwych do wynajęcia na własność i ok. 50 miejsc w systemie hot desk, biblioteka, kuchnia z dostępną przez 24 godziny pyszną kawą oraz gamingowa strefa relaksu.  Klienci BOBO Coworking mogą również liczyć na wsparcie Community Managera, wirtualne biuro z możliwością rejestracji biznesu pod prestiżowym adresem oraz dostęp do wydarzeń specjalnych i codzienne towarzystwo innych kreatywnych umysłów.

„Naszą misją jest budowanie wyjątkowej społeczności stworzonej z profesjonalistów oraz utalentowanych osób w Europie Wschodniej. Do opisania tej grupy najbardziej pasuje angielski skrót „BOBO” pochodzący od słów „bohemian bourgeoisie” – artystycznej burżuazji. To współczesna elita, która wyznacza trendy w dobie ery technologii, w stylu życia i pracy łącząca najlepsze cechy miejskiej bohemy i burżuazji. BOBOs Wybierają coworking jako formę codziennej pracy, co nie tylko wspiera ich naturalną mobilność, ale też pomaga w czerpaniu inspiracji od innych, podobnych sobie umysłów” – mówi Daniel Bahman, Co-Founder BOBO (Bohemian Bourgeoisie) Coworking.

Wnętrza BOBO (Bohemian Bourgeoisie) Coworking zaprojektowane zostały przez Małgorzatę Grzyb. Stworzyła ona przestrzeń imitującą naturę i ułatwiającą maksymalne skupienie się pomimo otaczającego ją zgiełku wielkiego miasta. Woda, kamień i zieleń to elementy dominujące. W połączeniu ze światłem dziennym, które dociera do wszystkich pomieszczeń, tworzą wyjątkową, nowoczesną i pełną ciepła przestrzeń.

W środę, 11 kwietnia 2018 r.  w godzinach: 9-17 BOBO (Bohemian Bourgeoisie) Coworking organizuje dzień otwarty, w trakcie którego będzie można bezpłatnie wypróbować nową przestrzeń. Do dyspozycji gości pozostają wszystkie wnętrza, Community Managerowie i inni pracownicy, a także strefa gamingowa i wyśmienita kawa.

Aby wziąć udział w dniu otwartym wystarczy przyjść do BOBO Coworking 11.04 pomiędzy 9 a 17. Można również dokonać rezerwacji konkretnego miejsca dzwoniąc pod numery: +48 660 307 077 i +48 882 625 757 lub kontaktując się z organizatorami poprzez wydarzenie na Facebooku – Open Day w BOBO Coworking (https://www.facebook.com/events/213397249416181/).

***

BOBO (Bohemian Bourgeoisie) Coworking – nowoczesne przestrzeń coworkingowa o powierzchni 1700 m², zlokalizowana w Warszawie (ul. Prosta 70), tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Miejsce oferuje dostępne przez całą dobę profesjonalne, komfortowe, w pełni wyposażone biuro, którego wnętrza i atmosfera sprzyjają kreatywnej pracy. http://bobowork.pl/

Dodatkowe informacje:

Mail: pr@aleksandramikolajczyk.com.pl

Tel: 578-020-807

FB: https://www.facebook.com/bobocoworking/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magda_k7

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 113668 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )