Firma » Biznes

Rozwój branży namiotowej

W ostatnich latach z uwagi na wzrost zapotrzebowania na tymczasowe obiekty nastąpił ogromny rozwój branży namiotowej. Namioty i hale namiotowe posiadają prostą konstrukcję, która umożliwia szybki demontaż i zainstalowanie w nowym miejscu.

Namioty znajdują zastosowanie w wielu branżach np. na wystawach, w handlu czy w usługach.

Namioty wystawowe są specjalnym typem namiotów, który jest dostosowany do różnego rodzaju wystaw, a nawet konferencji. Dużym atutem tego typu namiotów jest ich prosta konstrukcja. Nie posiadają żadnych podpór znajdujących się wewnątrz, co sprawia, że w płynny sposób można przeprowadzić ich demontaż. Plusem namiotów jest nie tylko ich mobilność, ale także modułowość. Przejawia się ona tym, że poszczególne pojedyncze namioty (segmenty) można ze sobą łączyć, by utworzyć namiot o wymaganej powierzchni. Poszczególne przęsła mają zazwyczaj 5 do 10 metrów.

Namioty wystawowe są szczególnie potrzebne na różnego rodzaju wystawach, targach, imprezach plenerowych. Wytrzymała konstrukcja zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa i ochrony towarów, jak i ludzi. Podstawowym elementem budulcowym namiotów jest stalowa tudzież aluminiowa konstrukcja oraz obicie. Materiałem okryciowym zazwyczaj jest powłoka PCV, którą charakteryzuje odporność na różnorodne warunki atmosferyczne oraz trudnopalność. Namioty znajdują szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzą się w przypadku kiermaszów świątecznych, różnego rodzaju biesiad czy festiwali.

Namioty są obiektami, które są rozwiązaniem tymczasowym. Ich niezwykle prosta konstrukcja przełożyła się na łatwość w montażu i demontażu. Odpowiednio dopasowane mogą także służyć przez cały rok. Mowa tutaj o systemie ogrzewania, który jest konieczny, jeśli pragniemy wykorzystywać namioty także porą zimową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »