Technologie » Komputery

Rozwój inteligentnej produkcji zwiększa popyt na komunikację M2M

Rozwój inteligentnej produkcji zwiększa popyt na komunikację M2M
Zobacz więcej zdjęć »
Tradycyjnie do automatyzacji prcesów i operacji w zakładzie przemysłowym, stosuje się różne sieci przewodowe. Jednak nowe technologie i rozwiązania komunikacji między maszynami M2M
Systemy M2M są w stanie uzupełnić lub zastąpić sieci przewodowe, umożliwiając tym samym wdrożenie zaawansowanej robotyki i mobilności w przedsiębiorstwie, zapewniają wygodną łączność w niedostępnych obszarach, komunikację nieograniczoną barierami i uproszczoną instalację opartą na bezprzewodowych sieciach lokalnych, sieciach rozległych i sieciach czujników.

Według nowej analizy Frost & Sullivan, globalnej firmy doradczej, pt. Komunikacja M2M w produkcji przemysłowej (ang. M2M Communication in Manufacturing), wynika, że firmy telekomunikacyjne odegrają istotną rolę w obsłudze rozwiązań M2M i rozwoju Internetu Rzeczy w produkcji przemysłowej w Europie.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/it_solutions/rozwoj_inteligentnej_produkcji_zwieksza_popyt_na_komunikacje_m2m.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »