Firma » Praca

Rusza 7 edycja programu stażowego w Roche Polska – Absolwent w Roche

Rusza 7 edycja programu stażowego w Roche Polska – Absolwent w Roche

● Absolwent Roche to płatny program stażowy, skierowany do absolwentów studiów licencjackich i magisterskich.

● Absolwenci otrzymają umowę o pracę na okres 12 miesięcy, pakiet benefitów oraz dostęp do szkoleń.

● To doskonała okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz poznania specyfiki pracy w największej firmie biotechnologicznej na świecie.

Roche Polska już po raz 7 zaprasza absolwentów studiów licencjackich i magisterskich do wzięcia udziału w płatnym programie stażowym. To szansa dla ambitnych i ciekawych świata osób, które chcą zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe w różnych obszarach biznesowych w największej biotechnologicznej firmie na świecie. W tym roku w ramach programu staż odbędzie dziesięciu absolwentów, którzy otrzymają wynagrodzenie w wysokości 4 tys. zł brutto miesięcznie, dostęp do interesujących szkoleń oraz będą korzystać z benefitów przeznaczonych dla wszystkich pracowników Roche Polska.

- „Absolwent w Roche" to nasz autorski program skierowany do niedawnych absolwentów, którzy szukają pierwszych zawodowych doświadczeń i wyzwań. Uczestnicy programu otrzymają m.in wsparcie mentora oraz szkolenia wzmacniające ich umiejętności, a także poznają specyfikę pracy w zespole największej firmy biotechnologicznej świata. Sami często współtworzą ten program i decydują o tym, czego chcieliby się nauczyć, doświadczyć! Wszystko z poszanowaniem zasad work life balance oraz w atmosferze pełnej inspiracji i pasji do pracy - mówi Katarzyna Thiem, HR Business Partner w Roche Polska.  - Zapraszamy do złożenia aplikacji osoby ciekawe świata poszukujące pierwszej pracy - dodaje.

Roche Polska, zdobywca tegorocznego tytułu „PracoDawcy Zdrowia" przyznanego przez Ministerstwo Zdrowia oraz firma wielokrotnie nagradzana tytułem „Top Employer" oferuje 12 miesięczny staż, w czasie którego każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań w ramach innowacyjnych projektów. Program organizowany jest w następujących obszarach: Finanse, Kontroling, Strategic Portfolio Development, HR, Dział Prawny, Medical Management, Medical Compliance, PR, Dział Przetargów i Dział Obsługi Klienta.

Czas na składanie aplikacji trwa do końca maja, rekrutacja podzielona jest na cztery etapy:

● Przyjmowanie aplikacji kandydatów do 31 maja

● Zaproszenie na Discovery Day w czerwcu

● Przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych w Roche w czerwcu i lipcu

● Start pracy w ramach Programu Absolwent 1 września

Więcej informacji na temat programu: https://pracujebolubie.pl/roche-absolwent/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LB Relations
http://lbrelations.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »