Motoryzacja » Transport

RUSZA ARVAL MOBILITY OBSERVATORY

RUSZA ARVAL MOBILITY OBSERVATORY
Zobacz więcej zdjęć »
Dziedzina mobilności korporacyjnej ewoluuje w szybkim tempie, tak jak błyskawicznie rozwijane i wdrażane są nowe rozwiązania w tym obszarze. Centrum badawcze Corporate Vehicle Observatory (CVO) przekształca się w Arval Mobility Observatory.

Jednostka nadal dostarczać będzie niezależnych, miarodajnych danych pozwalających rozumieć i przewidywać zmiany wpływające na mobilność.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Uruchomione dziś Arval Mobility Observatory jest niezależną platformą badawczą, która przedstawiać będzie szczegółowy i miarodajny wgląd w świat mobilności. Zastępuje ono powstałe w 2002 roku francuskie Observatoire du Véhicule d’Entreprise oraz późniejszy międzynarodowy ośrodek Corporate Vehicle Observatory. Ośrodek badawczy nadal prezentował będzie wszechstronne, globalne spojrzenie na trendy w dziedzinie mobilności oraz rozwiązania i ich praktyczne zastosowanie w życiu codziennym.

 

– Zmiana została zainicjowana w odpowiedzi na dynamiczny rozwój oraz przemiany zachodzące w obszarze mobilności korporacyjnej. Obecnie obejmuje ona technologie mobilne i różne opcje związane
z podróżowaniem, a nie tylko decyzje dotyczące wyboru modeli samochodów dla korporacji
– mówi Yaël Bennathan, nowo wybrana Prezes Arval Mobility Observatory.

 

– Arval Mobility Observatory staje się unikalną w skali świata platformą ekspercką i think tankiem. Obserwujemy, badamy i interpretujemy kierunki rozwoju mobilności, omawiając je w możliwie najszerszym zakresie – mówi Yaël Bennathan. – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, w których zmiany trzeba przewidywać i nadążać za nimi. – dodaje.

 

Celem działalności Arval Mobility Observatory jest dostarczanie wysokiej jakości danych przydatnych szerokiej grupie odbiorców: dużym przedsiębiorstwom, firmom z sektora MŚP, producentom samochodów, instytucjom publicznym, mediom i osobom prywatnym. Filozofią ośrodka jest wspieranie interesariuszy w lepszym rozumieniu współczesnej mobilności oraz w korzystaniu z nowoczesnych rozwiązań. W ten sposób Arval Mobility Observatory chce wnosić swój wkład w życie społeczne i ekologię.

 

W obecnych czasach, gdy dane stają się kluczowym zasobem, Arval Mobility Observatory będzie analizować to, jak ich gromadzenie i wykorzystanie może zapewnić lepsze rozumienie zależności kierujących mobilnością oraz optymalizować i poprawiać efektywność zasobów. Arval Mobility Observatory będzie wspierany sponsorsko przez międzynarodowego eksperta w dziedzinie mobilności
i leasingu – firmę Arval należącą do grupy BNP Paribas.

 

Wsparcie Arval ma duże znaczenie dla powodzenia projektu. Nasza współpraca obejmuje udostępnianie danych oraz komentarzy ekspertów, przy jednoczesnym zachowaniu niezależności Arval Mobility Observatory. Jego pełna autonomia jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania ośrodka jako przemysłowego think tanku i platformy eksperckiej – komentuje Yaël Bennathan.

 

Bardzo się cieszymy, że Arval uczestniczy w tym projekcie; nasze dane i ekspertyzy uczynimy w pełni dostępnymi dla szerokiego grona odbiorców oczywiście przy ich pełnej anonimowości. Nasza wizja przyszłości zakłada, że nowoczesna mobilność i wybory dokonywane w dziedzinie transportu biznesowego będą wzajemnie się uzupełniać. Informacje gromadzone przez Arval Mobility Observatory stanowią bezcenną bazę wiedzy, pomocną w budowaniu trwałych relacji w naszej branży, zwłaszcza na etapie jej dynamicznych przemian. Poprzez zaangażowanie w ten projekt chcemy coraz lepiej wspierać naszych klientów w świecie, w którym pomiędzy pojazdami, podmiotami przemysłowymi i użytkownikami końcowymi będą powstawają coraz silniejsze zależności. – mówi Alain Van Groenendael, CEO Arval.

 

Kontakt:

Agnieszka Goworek  – agnieszka.goworek@arval.pl

 

 

O Arval Mobility Observatory:

 

Arval Mobility Observatory to nowa nazwa ośrodka Corporate Vehicle Observatory, prowadzonego przez Arval od 2002 roku. To szeroko rozpoznawalny i jeden z najbardziej wiarygodnych think tanków w sektorze mobilności i flotowym w Unii Europejskiej. Celem działania ośrodka jest dostarczanie wartościowych danych szerokiemu gronu odbiorców. Dane te pozwalają lepiej rozumieć zmieniający się model mobilności i wspierać jej użytkowników w odnajdywaniu najlepszych dla siebie rozwiązań.  Każdego roku Arval Mobility Observatory publikuje „Barometr Flotowy” - kompleksowe opracowanie europejskich trendów w obszarze mobilności.

 

 

O Arval:

Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. Arval specjalizuje się w leasingu pojazdów z pełną obsługą; oferuje swoim klientom – dużym przedsiębiorstwom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorcom oraz wolnym zawodom – dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, optymalizujące przemieszczanie się pracowników i outsourcing ryzyka związanego z zarządzaniem flotą. W ostatnim czasie Arval uruchomił ofertę również dla klientów indywidualnych. Specjalistyczne doradztwo oraz jakość obsługi, które stanowią podstawę obietnicy Arval wobec klientów, zapewnia ponad 7 000 pracowników w 29 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1 193 910 pojazdów na całym świecie (grudzień 2018 r.). Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. W ramach organizacyjnych BNP Paribas, Arval prowadzi działalność w pionie podstawowej bankowości detalicznej.

www.arval.com Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.melon@neuron.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »