Społeczeństwo » Społeczeństwo

RUSZA NOWY PORTAL IMPERIUM RELACJI

RUSZA NOWY PORTAL IMPERIUM RELACJI
Zobacz więcej zdjęć »
Psychologia, związki, biznes, prawo, rodzina, samorozwój, to tylko część tematów, o których będą mogli przeczytać użytkownicy nowego portalu Imperium relacji.

Wybrani eksperci z poszczególnych dziedzin oraz felietoniści dostarczać będą wiedzę i porady związane z szerokim pojęciem relacji międzyludzkich. Redaktor naczelną portalu jest Agnieszka Zydroń. Wśród felietonistów są m. in. gwiazdy jak: Agnieszka Rylik, czy Iwona Guzowska, ale również trenerzy mentalni, biznesmeni czy influencerzy.

Budowanie relacji jest jednym z najważniejszych, a jednocześnie najtrudniejszych wyzwań. Z jednej strony potrafimy latać na księżyc, posługiwać się najnowszą technologią (do internetu przenieśliśmy całe swoje życie, pracę, naukę), z drugiej zaś nie potrafimy porozmawiać szczerze o emocjach
z własnym mężem, siostrą, szefem w pracy. Wiele osób z powodu niemożności szczęśliwego ułożenia relacji popada w depresję, zazdrości innym sukcesu i pieniędzy, cierpi z powodu wypalenia zawodowego i nie ma pomysłu, jak odnaleźć szczęście w świecie wyzwań, gonitwy za dobrami materialnymi, braku czasu, ogromnej aktywności w sieci.

- Imperium relacji to portal zupełnie inny od już dostępnych na rynku. Nie jest skierowany do konkretnej grupy społecznej (kobiet, mężczyzn, ludzi biznesu, singli), a do wszystkich, ponieważ dotyka najważniejszego fundamentu funkcjonowania każdego człowieka niezależnie od płci, zawodu, wieku, czyli właśnie relacji międzyludzkich. Wystartowaliśmy w bardzo trudnym dla całego świata czasie pandemii, kiedy często cierpimy z powodu braku tradycyjnych relacji z innymi osobami, rodziną, przyjaciółmi. Świat zmienił się bardzo szybko, a my nie zawsze potrafimy za nim nadążyć. Nasz portal ma w tym pomóc, poruszając wiele dziedzin, by zacząć rozumieć siebie i rozwiązywać problemy, które nas dotykają, czy to z powodu pracy, ukochanej osoby, rodziny, niezrozumiałych emocji – mówi redaktor naczelna Agnieszka Zydroń.

Artykuły na portalu poruszają temat budowania relacji: małżeństw, narzeczeństwa, związków bez ślubu ale i rozwodów. Pokazują prawdziwe historie oraz opinie osób, które ich doświadczyły. Dział samorozwój zawiera informacje o tym, jak ważne są emocje i psychika w dzisiejszych czasach, bezpieczeństwo prawne w codzienności, zdrowe żywienie, dbanie o ciało i ducha. Dział biznes porusza temat relacji w kontekście zawodowym - współpracy ludzi na gruncie pracy w firmach, korporacjach, własnych działalnościach. Pokazuje, jak bardzo relacje w pracy wpływają na sukces zawodowy, finansowy, na rozwiązywanie konfliktów i rozwój osobisty lub na porażkę na tym polu. Dział rodzina zawiera artykuły o relacjach z rodzicami, dziećmi, nastolatkami, rodzeństwem, konfliktami rodzinnymi.

- Wszystko co zawarte jest w Imperium relacji podane jest w sposób życiowy i zrozumiały, nawet kiedy są to tematy skomplikowane jak psychologia czy prawo. Zależy nam by ludzie czytali o prawdziwych przeżyciach i wydarzeniach jakimi dzielą się z nimi nasi autorzy – dodaje Agnieszka Zydroń.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »