Technologie » Telekomunikacja

Ruszaj w drogę z Plantronics

Ruszaj w drogę z Plantronics
Zobacz więcej zdjęć »
Do 31 grudnia br. trwa specjalna promocja – „Ruszaj w drogę z Plantronics”. Przy zakupie określonych modeli słuchawek marki Plantronics, klient otrzymuje za darmo pakiet map Europy i Rosji od NAVITEL na okres 90 dni.

Promocją objęte są następujące modele słuchawek Bluetooth firmy Plantronics: ML 15, M70/75, Explorer 10/50/55, Explorer 80/85, Explorer 110/115, Voyager Legend, Voyager 5200, Voyager 3200.

Aby uczestniczyć w promocji, należy zachować paragon lub fakturę za zakupioną słuchawkę marki Plantronics, a potem dokonać rejestracji na stronie: http://promocje.plantronics.kontel.pl/. W celu odebrania mapy należy pobrać, zainstalować i uruchomić aplikację Navitel Navigator GPS&Maps, dostępną w sklepie Google Play. Następnie wystarczy wpisać wygenerowany kod aktywacyjny, po czym można rozpocząć korzystanie z mapy.

Bardzo cieszymy się z faktu, że mogliśmy zorganizować tę promocję wspólnie z tak uznanym dostawcą systemów nawigacyjnych i map samochodowych, jak NAVITEL. Dzięki tej współpracy możemy razem podnieść na wyższy poziom nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo podróżujących.” – powiedział Andrzej Sawicki, Key Account Manager w firmie Plantronics.

Regulamin promocji jest dostępny tutaj: http://plantronics.kontel.pl/promocje.html

O Plantronics

Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym i indywidualnym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki gamingowe, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata.

Więcej informacji na stronie: www.plantronics.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 118250 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )