Rozrywka i wypoczynek » Sport

Ruszają bezpłatne wycieczki rowerowe z przewodnikiem w Koszalinie

Ruszają bezpłatne wycieczki rowerowe z przewodnikiem w Koszalinie
Zobacz więcej zdjęć »
Jak kreatywnie i aktywnie spędzić wakacje w Koszalinie?

Wsiąść na rower i odkrywać uroki regionu – z takim pomysłem przychodzi Forum Koszalin. W ramach kampanii #RoweryNaForum 10 lipca rusza cykl bezpłatnych wycieczek rowerowych z przewodnikiem po trasach z aplikacji mobilnej o tej samej nazwie. Zapisy rozpoczną się już w najbliższą sobotę (3 lipca). Kampania odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Koszalina – Piotra Jedlińskiego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Koszalin jest miastem przyjaznym rowerzystom i ma jedną z najlepiej rozwiniętych infrastruktur rowerowych w Polsce. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści chętnie z tego korzystają. Wychodząc im naprzeciw, Forum Koszalin opracowało innowacyjną aplikację mobilną „Rowery na Forum”. Użytkownicy mogą wpisać dystans z punktu A do punktu B, a aplikacja wyznaczy im najlepszą trasę z uwzględnieniem różnych rodzajów szlaków i typów rowerów. W zależności od tego, czy wybrany zostanie rower turystyczny, miejski czy terenowy, użytkownik zobaczy odpowiednią trasę rowerową wraz z opcją nawigowania. Następnie może ją zapisać, by w każdej chwili móc do niej wrócić. Rowerzyści w aplikacji znajdą także 10 tras, opracowanych we współpracy z koszalińskim rowerzystą Piotrem Saweczką, z różnym dystansem i czasem do pokonania oraz zaznaczonymi miejscami wartymi odwiedzenia. To właśnie te trasy będą odkrywane podczas wycieczek rowerowych z przewodnikiem.

Pierwsza wycieczka z cyklu odbędzie się 10 lipca od godz. 9:00 i obejmie trasę 10 – dla fanów przyrody. Rowerowe spotkania będą organizowane co dwa tygodnie przez cały lipiec, sierpień i wrzesień. Grupy będą liczyć 10 osób, a zapisów będzie można dokonywać już od 3 lipca przez formularz na stronie www.wycieczkiroweroweforum.pl. Informacje o zapisach na kolejne wycieczki będą regularnie pojawiać się na facebookowym profilu Forum Koszalin. Cykl wycieczek z przewodnikiem poprowadzi Paweł Pytaszyński – rowerzysta, prowadzący bloga pedałuję.pl.

Wakacyjny cykl wycieczek z przewodnikiem jest kolejnym etapem naszej kampanii #RoweryNaForum. W jej ramach przeprowadziliśmy już akcję charytatywną na rzecz Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie z licznym udziałem koszalinian. Wprowadziliśmy również w naszym Centrum szereg udogodnień: klienci mogą pozostawiać swoje jednoślady na nowoczesnym parkingu rowerowym tuż przy wejściu głównym, a także skorzystać z bezpłatnej stacji serwisowej. Jestem pewna, że wycieczki rowerowe spotkają się z równie dużym entuzjazmem mieszkańców – mówi Urszula Lipińska, dyrektor Forum Koszalin.

Pomysłodawcą i organizatorem kampanii #RoweryNaForum jest Forum Koszalin. Kampania została objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Koszalina.

Aplikację „Rowery na Forum” można pobrać:

- z Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.forumKoszalin

- z AppStore: https://apps.apple.com/us/app/rowery-na-forum/id1572459983



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »