Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Ruszył cykl sympozjów „Medycyna Trzech Tenorów 2019 - praktyka trudniejsza od wytycznych”

Aktualna wiedza i praktyczne aspekty na nuty: kardiologiczną, diabetologiczną oraz alergologiczno-pulmonologiczną

Unique work we współpracy z gronem ekspertów medycyny rozpoczął cykl specjalistycznych sympozjów edukacyjno-szkoleniowych „Medycyna Trzech Tenorów – praktyka trudniejsza od wytycznych”. Sympozja skierowane są do lekarzy zainteresowanych aktualizacją wiedzy i poszerzeniem ekspertyzy o najciekawsze przypadki medyczne z zakresu kardiologii, diabetologii oraz alergologii i pulmonologii. Kolejne spotkania odbędą się w największych miastach Polski.

Obecnie na rynku nie brakuje konferencji i sympozjów dedykowanych lekarzom. Praktycy stojący przed wyborem wydarzenia, w którym chcą wziąć udział, zwracają szczególną uwagę na to, aby wykłady dotyczyły najnowszych trendów w medycynie i były przeprowadzane w ciekawy, angażujący sposób, między innymi z wykorzystaniem nowoczesnych aplikacji w smartfonach. Podczas spotkań w ramach „Medycyny Trzech Tenorów” omawiamy case studies w myśl motto cyklu – „praktyka trudniejsza od wytycznych”, co dotyczy szczególnie lekarzy pierwszego kontaktu, którzy codziennie spotykają się z pacjentami o różnych, nieraz złożonych dolegliwościach mówi dr Sebastian Kołodziej z unique work.

W cyklu spotkań biorą udział trzej wybitni specjaliści:

·        Prof. Grzegorz Dzida z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

·        Prof. Piotr Kuna z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

·        Prof. Filip M. Szymański z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Podczas sympozjów Prelegenci zwracają uwagę na praktyczne aspekty przekazywania najnowszych wytycznych i doniesień z kraju i ze świata, omawiają najciekawsze i najtrudniejsze przypadki kliniczne w zakresie terapii chorób takich jak m.in.: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, przewlekła obturacyjna choroba płuc czy astma. Uczestnicy poprzez dedykowaną aplikację mobilną mogą zadawać wykładowcom pytania, komentować wystąpienia, zgłaszać ważne uwagi.

Medycyna Trzech Tenorów gościła dotychczas w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi. Szczegółowe informacje o cyklu dostępne na: www.e-medycyna.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »