Technologie » Internet

Ruszył serwis społecznościowy spabook.pl

Ruszył serwis społecznościowy spabook.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszył spabook.pl - pierwszy w Polsce serwis społecznościowy dla właścicieli, menedżerów, pracowników i wielbicieli hoteli spa, ośrodków spa, medical spa oraz day spa.

Już teraz fani spa i zdrowego stylu życia mogą tworzyć własne profile i wymieniać się doświadczeniami. Dotyczy to również pracowników ośrodków spa i wellness.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguW serwisie społecznościowym spabook.pl. można stworzyć własny profil, indywidualnie dobrać lub stworzyć grafikę, dodawać zdjęcia i filmy, nawiązywać kontakty biznesowe czy wymieniać się doświadczeniami z pobytów w spa. W kilka sekund można poinformować znajomych o tym, co właśnie dzieje się w naszym życiu. Możliwe jest również prowadzenie bloga, korzystając z serwisu spabook.pl.

Użytkownicy mogą polecać sobie najlepsze hotele, day spa itp., jak również opisywać rytuały, które sprawiły im największą bądź najmniejszą satysfakcję.

Spabook.pl to najnowsze przedsięwzięcie firmy Business Centre Spa, która prowadzi już serwis online o tematyce spa, wellness i dobrach luksusowych.

Zadaniem Business Centre Spa jest wspieranie dostępu do wiedzy dotyczącej jednej z najprężniej rozwijających się branż w Polsce. Promocja zdrowego stylu życiu oraz edukacja użytkowników w tym zakresie to cel, który pragniemy zrealizować.

Wejdź na spabook.pl, zaloguj się i pomóż nam pogłębiać wiedzę o spa i welness dzięki swoim opiniom. Przeczytaj również artykuły i obejrzy SPA TV na spaluxury.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

spabook

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »