Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Ruszyła loteria Gerber – kup produkt i graj o atrakcyjne nagrody!

Ruszyła loteria Gerber – kup produkt i graj o atrakcyjne nagrody!
Zobacz więcej zdjęć »
Dzisiaj, tj. 1.06.2021 wystartowała loteria Gerber, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Zasady loterii są proste: wystarczy pomiędzy 01.06 a 15.08 kupić dowolny produkt Gerber lub Gerber Organic i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie.

Każdy zakupiony artykuł to szansa na samochód osobowy Volvo XC40 z fotelikiem Cybex, spacerówkę Cybex lub bony o wartości 100 zł do sklepów SMYK!

Loteria GERBER – ponad 1 800 nagród do rozdania!

Gerber dla dzieci zrobi wszystko – troszczy się o najmłodszych i wspiera rodziców
w komponowaniu zdrowych i urozmaiconych jadłospisów dla pociech. Zupki, obiadki, deserki, przekąski, kaszki i soki Gerber, a także certyfikowane organiczne produkty Gerber Organic, to kompozycje stworzone przez ekspertów z najlepszych składników. Teraz marka daje rodzicom również możliwość zdobycia ciekawych nagród, które pomogą zadbać o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych w czasie małych i dużych wypraw. W loterii Gerber codziennie wygrać można bony do sklepów SMYK o wartości 100 zł, co tydzień - spacerówki marki Cybex, a w finale - samochód osobowy Volvo XC40 z fotelikiem Cybex!

Zasady promocji są proste. Aby wziąć udział w loterii należy:

1.      W okresie 1.06 – 15.08.2021 kupić w dowolnym sklepie dowolny produkt Gerber lub Gerber Organic i zachować dowód zakupu.

2.      Między 15.06 a 15.08.2021 zarejestrować paragon na stronie www.loteriagerber.pl.

3.      Zdrapać e-zdrapkę i od razu sprawdzić, czy nie kryje się pod nią bon do sieci sklepów SMYK – każdego dnia do wygrania jest aż 30 bonów o wartości 100zł!

4.      Poczekać na losowanie wózków i samochodu.

Do wygrania jest łącznie aż 1 879 nagród, a każdy zakupiony produkt to kolejna szansa na wygraną!

Kampania marketingowa

Loteria będzie wspierana kampanią marketingową, która potrwa od 08.06 do 15.08 Działania obejmować będą kampanię telewizyjną, komunikację online na platformach VOD
i YouTube, reklamy Display, mobile push, TV Sync,  aktywację w social mediach oraz wsparcie materiałami POS w punktach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce.

Za organizację loterii odpowiada agencja Unique One Sp. z o.o.. Kreacje przygotowały agencje Unique One Sp. z o.o., RED 8 Advertasing oraz RED 8 Digital, za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy UM Thrive, a komunikacją PR zajmuje się agencja Great Minds.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.wasilewska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »