Dom » Wnętrza

Ruszyła Wielka loteria urodzinowa PH Matarnia i IKEA Gdańsk

Ruszyła Wielka loteria urodzinowa PH Matarnia i IKEA Gdańsk
Zobacz więcej zdjęć »
„Świętujemy i wygrywamy” – to tegoroczne hasło loterii urodzinowej Parku Handlowego Matarnia oraz IKEA Gdańsk. W dniach 1–28 października, każdy będzie miał okazję wziąć udział w akcji i wygrać voucher na zakupy.

O voucher do sklepu IKEA o wartości nawet 50 tys. zł mogą zawalczyć klienci PH Matarnia, centrum otwartego w 2015 roku i świętującego jesienną porą - co roku - swoje urodziny. Brylantową rocznicę w tym roku obchodzi również znany wszystkim skandynawski sklep.

- IKEA świętuje w tym roku 75. urodziny, dlatego z tej okazji łączna pula nagród to 75 tysięcy złotych. Za kwotę 50 tysięcy złotych, czyli tyle ile wynosi nagroda główna, zdecydowanie można poszaleć na zakupach. Udział w loterii to szansa na wyposażenie całego domu lub mieszkania w wymarzonym przez siebie stylu, szczególnie dla osób planujących remont lub pragnących pozytywnych zmian w swoim domu – mówi Blanka Gniewkowska, Local Marketing Specialist IKEA Gdańsk.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy na terenie centrum zrobić zakupy za minimalną kwotę 50 złotych, a paragon okazać w punkcie obsługi loterii zlokalizowanym w części restauracyjnej i odebrać swój kupon.Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »