Rozrywka i wypoczynek » Sport

Ruszyły zapisy do 15. PKO Bytomskiego Półmaratonu

Ruszyły zapisy do 15. PKO Bytomskiego Półmaratonu

Szlifuj formę biegową! Do rozpoczęcia 15. PKO Bytomskiego Półmaratonu, współorganizowanego przez Atrium Plejada, pozostało 12 tygodni. Start biegu 21 września! W zmaganiach wezmą udział biegacze na półmaratońskim dystansie 21,097 km oraz 10 km i 5 km, chodziarze nording walking oraz juniorzy. Wygrać można atrakcyjne nagrody. Uczestnicy tegorocznego półmaratonu na dystansach 21,097 km i 10 km, którzy ukończą go w regulaminowym czasie, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – Toyoty Aygo X!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

15. PKO Bytomski Półmaraton jest częścią flagowej imprezy biegowej, organizowanej przez PKO Bank Polski, pod nazwą Korony Półmaratonów Śląskich. Wydarzenie odbędzie się 21 września br. o godz. 13.00. Jak co roku, start oraz meta, wyznaczone będą na parkingu Atrium Plejada. Tegoroczna trasa została nieco zmieniona i przebiega przez osiedle Miechowice, ale po części innymi ulicami. Wszyscy chętni sportowcy już dziś mogą zapisywać się na dowolnie wybrany przez siebie dystans – biegi na odcinkach 21,097 km, 10 km i 5 km, a także nordic walking na trasie 5 km i 10 km.

 

Weź udział w 15. PKO Półmaratonie Bytomskim

Aby wziąć udział w półmaratonie należy zarejestrować się przez stronę internetową oraz dokonać opłaty wpisowej. Zgłoszenia online przyjmowane są do 17 września br. Zapisy w późniejszym terminie, 19-20 września br., będą przyjmowane w Biurze Zawodów, zlokalizowanym na terenie Atrium Plejada. Tutaj również będą do odbioru pakiety startowe – w czwartek i piątek (19-20 września) w godz. 10.00-20.00. Natomiast w dniu wydarzenia (21 września) będą wydawane wyłącznie pakiety (w godz. 7.30-9.00).

 

III bieg juniorów

Podczas bytomskiego półmaratonu po raz trzeci do rywalizacji staną także juniorzy. Do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia, zarówno dzieci jak i młodzież, zapraszają Stowarzyszenie Bytomskiej Lekkoatletyki i Platforma Zdrowia i Aktywności „Rusz Tyłek!” wraz ze współorganizatorami – Atrium Plejada oraz Towarzystwem Tenisa Stołowego Polonia Bytom. Limit uczestników wynosi do 300 osób. W sobotę, 21 września br. do zawodów zaplanowanych na godzinę 11.00, mogą stanąć osoby urodzone w latach 2008-2018 oraz młodsze. Start i meta biegu także ulokowane będą na parkingu Atrium Plejada. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal 15. PKO Bytomskiego Półmaratonu. Zapisy do wyścigu juniorów są przyjmowane do 14 września br. za pośrednictwem strony www.bytomskipolmaraton.pl w zakładce „imprezy towarzyszące”.

 

Zawodnicy powalczą o cenne nagrody!

Na uczestników 15. PKO Półmaratonu Bytomskiego czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne! Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal. Natomiast sportowcy, którzy staną na podium w swojej kategorii na dystansie 21,097 km oraz 10 km, dostaną nagrody pieniężne. Z kolei pierwsze trójki w biegu na 5 km oraz w konkurencji nordic walking 5 km i 10 km otrzymają okolicznościowe puchary. Ponadto osoby, które ukończą bieg w regulaminowym czasie na średnim i długim dystansie, wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – samochodu osobowego Toyota Aygo X.

 

15. PKO Bytomski Półmaraton objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bytom Mariusza Wołosza oraz Parafii pw. Świętego Krzyża Bytom-Miechowice. Organizatorami wydarzenia są Miasto Bytom, Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom, Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu. Sponsorem tytularnym biegu jest Bank PKO. Obok Atrium Plejada, współorganizatorem wydarzenia jest Castorama Bytom.

 

Więcej informacji na temat 15. PKO Półmaratonu Bytomskiego oraz trasy jego przebiegu, dostępnych jest na stronie http://www.bytomskipolmaraton.pl/.

 

Więcej szczegółów na stronie www.atrium-plejada.pl oraz na profilu Fb https://www.facebook.com/AtriumPlejada.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »