Firma » Praca

Rynek pracy w branży ubezpieczeń w trakcie pandemii

Rynek pracy w branży ubezpieczeń w trakcie pandemii
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek pracy w branży ubezpieczeń w trakcie pandemii

Pandemia Covid-19 wywarła ogromny wpływ na polską gospodarkę. Rynek pracownika ponownie został zastąpiony rynkiem pracodawcy. Branża ubezpieczeniowa, tak samo jak wszystkie, odczuła skutki pandemii, lecz odważnie próbuje stawić jej czoła i ma się całkiem dobrze, czego przykładem jest Dom Ubezpieczeniowy Spectrum, który cały czas zdobywa nowych Partnerów.

W obecnych czasach maksymalna i sprawna informatyzacja firm oraz przedsiębiorstw jest niezbędna.  Dom Ubezpieczeniowy Spectrum, jako lider branży ubezpieczeń,  wprowadził usługę zdalnego biura dla wszystkich pracowników, udostępniając najnowszą wersję systemu transakcyjnego. Dzięki niemu klienci posiadają dostęp do wszystkich ważnych dla nich informacji np. ważności polisy czy terminach płatności. Firma zachowuje tradycyjną formę kontaktu z klientem, jednak agenci są także dyspozycyjni przez cały czas w formie zdalnej, co jest dużym ułatwieniem w obecnych czasach tzw. spotkań „online”.

Potencjalni pracownicy we wszystkich branżach odczuli dotkliwie zmniejszającą się ilość ofert zatrudnienia na rynku, a znaczna ilość osób utraciła swoją dotychczasową pracę. Studentom oraz absolwentom szkół coraz ciężej znaleźć miejsce pracy, gdyż na ich miejsce najczęściej wybierani są doświadczeni kandydaci. Zmniejszająca się dostępność ofert dotknęła także osoby starsze. Nie mniej jednak, branża ubezpieczeniowa, a w tym Dom Ubezpieczeniowy Spectrum, daje możliwość rozwoju wszystkim. Spectrum zaprasza do współpracy agentów, którzy pracują w branży od lat ale chcą pracować na najnowocześniejszych narzędziach, dzięki którym przygotują ofertę w minutę, jak również wszystkie osoby, które marzą o posiadaniu własnego biznesu, byciu własnym szefem, zarabianiu i spełnianiu swoich marzeń. Partnerami Spectrum zostają również osoby prowadzące biznesy z branż pokrewnych, ale chcący zdobyć dodatkowe doświadczenia  i środki w tym biznesie. Współpracują z nami małżeństwa, pary ale również i całe rodziny. Wiemy, że dla naszych Partnerów ważne jest spędzanie czasu ze swoimi bliskimi, a ta praca daje im taką możliwość. Nasi Partnerzy nie tylko zarabiają, ale przede wszystkim mają czas na realizowanie swoich pasji na co dzień. Cieszymy się, że tak wiele osób już nam zaufało.– dodaje Mariusz Długołecki, koordynator ds. Rozwoju Sieci w Domu Ubezpieczeniowym Spectrum

Bezsprzecznie pandemia koronawirusa dotknęła wszystkich na rynku pracy, zarówno pracowników, jak i same firmy. Należy dokładać wszelkich starań, aby walczyć z jej negatywnymi konsekwencjami. Branża ubezpieczeniowa doskonale sobie z tym radzi, a dzięki wprowadzaniu nowoczesnych technologii, obecni, jak i przyszli, partnerzy Domu Ubezpieczeniowego Spectrum, nie muszą martwić się o swoją przyszłość na rynku.

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum – lider rozwiązań biznesowych dla branży ubezpieczeniowej, który dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania (know-how dla multiagenta). Jest twórcą najlepszego na rynku oprogramowania do sprzedaży ubezpieczeń i zarządzania mutliagencją. Multifunkcyjny system transakcyjny SADUS pozwala w  niespełna minutę przygotować ofertę, tym samym ułatwiając pracę agentom. Od 2006 specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. W ofercie Domu Ubezpieczeniowego Spectrum znajdziemy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

https://dus.net.pl/

Zostań partnerem biznesowym. Szczegóły współpracy znajdują się pod likiem: https://dus.net.pl/oferta/

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »