Kultura, sztuka » Kultura

RYSZARD ĆWIRLEJ - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ

RYSZARD ĆWIRLEJ - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
RYSZARD ĆWIRLEJ - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ 27 czerwca, godz. 18:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Ryszard Ćwirlej - laureat Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru 2017 i niekwestionowany mistrz neomilicyjnych kryminałów powraca z kolejną częścią kultowej opowieści o poznańskich milicjantach. Najnowsza książka nosi tytuł: „Masz to jak w banku” (Wydawnictwo MUZA S.A.). Akcja powieści rozgrywa się na tle przełomowych wydarzeń z 1989 r. W Poznaniu dochodzi do serii tajemniczych i brutalnych morderstw dokonanych na miejscowych handlarzach dewizami. Wszystko wskazuje na to, że ktoś chce przejąć cały walutowy rynek szefa poznańskich cinkciarzy Grubego Rycha, usuwając przy tym wpływowych handlarzy… W „Masz to jak w banku” nie brakuje charakterystycznego dla Ryszarda Ćwirleja czarnego humoru i ironii przynoszących skojarzenia z filmami Stanisława Barei. Bo Ryszard Ćwirlej to jego godny następca. W pisaniu o kryminalnej Polsce Ludowej nie ma sobie równych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Ewa Dąbrowska dieta
Dieta gwiazd dla każdego! Leczymy dietami dr n med Ewy Dąbrowskiej. Oczyszczająca kuracja dietą warzywno owocową wyzwalająca w organizmie samoleczące procesy
ulanskazagroda-dieta.pl

Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117660 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )