Motoryzacja » Transport

Rzeczywisty i wirtualny Dachser na targach transport logistic

Motywem przewodnim obecności Dachser na transport logistic - wiodących targach branżowych, odbywających się w dniach 9-12 maja br. - będą kompetencje w obszarze e-commerce i cyfryzacji.

Dostawca usług logistycznych zaprasza specjalistów z branży do odwiedzenia jego stoiska w hali B6, stoisko nr 101/202 na terenie targów w Monachium.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguNa powierzchni ponad 800 m2 Dachser zaprezentuje na transport logistic swoją rolę jako technologicznego trendsettera w branży logistycznej. Pokaże, w jaki sposób zapewnia przejrzystość, skuteczność, bezpieczeństwo i elastyczność globalnych łańcuchów dostaw. Ponadto Dachser zamierza przedstawić bieżące zmiany w procesie cyfryzacji logistyki oraz przykłady nowego podejścia do dystrybucji miejskiej. Odwiedzający obejrzą także innowacyjne metody wizualizacji na potrzeby projektów planowania magazynowego, jak również zapoznają się z prowadzonymi obecnie w Dachser badaniami i projektami rozwojowymi.

- Pokażemy, że opierając się na Logistyce 4.0. Dachser jest partnerem dla Przemysłu 4.0 - wyjaśnia CEO Dachser, Bernhard Simon.

Oprócz doświadczonego zespołu na stoisku Dachser zapewni również obecność ekspertów na poszczególnych wydarzeniach targowych. We wtorek, 9 maja, w godzinach 12:30-15:00, Grzegorz Lichocik, Prezes Dachser w Polsce, będzie miał swoje wystąpienie na forum eksperckim na temat szans i wyzwań, które ten kraj stwarza jako lokalizacja logistyczna. Z kolei tematem dyskusji panelowej, która odbędzie się w środę, 10 maja, w godzinach 10:00-11:30 będzie infrastruktura transportowa dla branży chemicznej. W dyskusji z ramienia Dachser weźmie udział Michael Kriegel, szef działu Dachser Chem-Logistics.

Natomiast w czwartek, w godzinach 10:00-11:30, Stefan Hohm, dyrektor korporacyjny działu Corporate Solutions, Research & Development w Dachser, będzie mówił na forum ekspertów na temat logistyki miejskiej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »