Technologie » Komputery

S&T wdroży nowoczesny system ERP w spółce Metro Warszawskie

S&T wdroży nowoczesny system ERP w spółce Metro Warszawskie
Zobacz więcej zdjęć »
Metro Warszawskie i S&T zawarły umowę na dostawę, wdrożenie, utrzymanie i rozwój systemu ERP Infor LN, wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Wartość umowy przekroczyła 7 mln. zł.

Kontrakt z Metrem Warszawskim jest kolejną umową S&T na wdrożenie systemu ERP w sektorze transportu publicznego w Polsce. Jednym z kluczowych elementów ocenianych w postępowaniu przetargowym było spełnienie jak największej liczby specyficznych wymagań przedsiębiorstwa kolejowego w standardzie oprogramowania.

Umowa podpisana ze spółką Metro Warszawskie potwierdza wysokie kompetencje S&T w zakresie wdrażania systemów klasy ERP w sektorze transportu publicznego. Nie bez znaczenia jest fakt, że wybrane oprogramowanie spełnia również wymagania dotyczące zarzadzania gospodarką remontową taboru kolejowego. To nie przypadek, że w ciągu ostatniego roku już drugi przewoźnik kolejowy zdecydował się powierzyć S&T zadanie zoptymalizowania obsługi procesów biznesowych za pomocą systemu ERP Infor LN – powiedział Rafał Piórkowski, Sales Director, S&T w Polsce.


Czytaj całość artykułu tutja: https://erp-view.pl/erp/28297-s-t-wdrozy-nowoczesny-system-erp-w-spolce-metro-warszawskie.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »