Gospodarka » Żywność

Sadyogrody.pl – nowy portal internetowy branży sadownictwa i ogrodnictwa

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców kolejnych branż, Grupa PTWP uruchomiła serwis www.sadyogrody.pl. Elektroniczna platforma wymiany wiedzy, poglądów i porad dla producentów, przetwórców oraz handlowców związanych z sadownictwem i ogrodnictwem dołącza do tytułów on-line Grupy PTWP.

Portal www.sadyogrody.pl adresowany jest do sadowników i rolników, grup producentów, przedsiębiorców działających w obszarze branży oraz analityków i ekspertów rynkowych, wszystkich zainteresowanych problematyką szeroko rozumianej agrotechniki oraz tematyką związaną z produkcją, przetwórstwem i dystrybucją owoców i warzyw.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Twórcami www.sadyogrody.pl są doświadczeni redaktorzy serwisów Portalspozywczy.pl i Farmer.pl oraz magazynów „Rynek Spożywczy” i „Farmer”, wchodzących w skład medialnej Grupy PTWP.

Witryna www.sadyogrody.pl to odpowiedź na potrzeby uczestników rynku ogrodniczego. Obecnie kontakty między producentami, przetwórcami i handlem są dosyć luźne, co nie jest korzystne dla planowania produkcji i funkcjonowania polskich uczestników rynku na świecie. Zwłaszcza, że większość polskich produktów jest przedmiotem eksportumówi dr Bożena Nosecka, współpracująca z portalem ekspertka Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

Portal zawiera działy stałe: agrotechnika, biznes i przetwórstwo, prawo i dotacje, a także handel i dystrybucja oraz logistyka i opakowania. Merytoryczne treści oparte są o wiedzę ekspercką, porady i informacje o najnowszych trendach dotyczących technologii upraw. Na łamach www.sadyogrody.pl zagoszczą także politycy, eksperci branży i naukowcy.

Serwis www.sadyogrody.pl to również kompendium wiedzy na temat dopłat i dotacji rolniczych oraz najnowszych rozwiązań prawnych. Unikalną częścią serwisu jest barometr cen owoców i warzyw w skupach na terenie całego kraju. Poza tym serwis prezentuje aktualne notowania z rynków hurtowych, targowisk oraz sieci sklepów.

Grupa PTWP to wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portalu wnp.pl oraz kilkunastu innych specjalistycznych portali i pism, a także organizator szkoleń i konferencji, takich jak Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach oraz Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku.

###

Informacje o Grupie PTWP SA:

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995r. Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji obejmujących wydawanie magazynów prasowych i specjalistycznych publikacji, budowę i zarządzanie portalami internetowymi, a także organizację kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych oraz szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.

Grupa PTWP SA jest wydawcą m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, czasopisma Rynek Spożywczy, miesięcznika Rynek Zdrowia i miesięcznika Farmer. Grupa PTWP SA posiada 70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o., do której należą branżowe portale m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl, infodent.pl, pulsHR.pl, promocjada.pl, farmer.pl, serwis gieldarolna.pl.

Posiada 100 procent udziałów w spółkach Publikator i Publiaktor.pl, wydających tytuły takie jak: Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, 100% Wnętrza, Meble Plus, Łazienka oraz dobrzemieszkaj.pl.

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect.

Zapraszamy na stronę www.ptwp.pl.

 

Dodatkowe informacje:

Marta Stach, Imago Public Relations

T. 32 608 29 85, M. 609 808 119

m.stach@imagopr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »