Technologie » Komputery

Sage: zmiany VAT za darmo lub w atrakcyjnej ofercie

Sage: zmiany VAT za darmo lub w atrakcyjnej ofercie
Zobacz więcej zdjęć »
Z początkiem przyszłego roku zacznie obowiązywać zmieniona ustawa o podatku od towarów i usług. Użytkownicy systemów do zarządzania przedsiębiorstwem już teraz powinni zadbać o dostosowanie rozwiązań do planowanych nowelizacji prawa.

Dlatego spółka Sage proponuje konkretne rozwiązania, tak aby można było przygotować środowisko pracy i z niego korzystać zanim jeszcze nowe przepisy wejdą w życie. Zgodnie z zapowiedziami Ministerstwa Finansów, z początkiem roku zmienią się podstawowe stawki podatku VAT. Nowe, wyższe stawki ustalono na poziomie 5, 8 i 23 proc. Jednocześnie, 7 proc. stawka, obowiązująca obecnie dla podstawowych produktów żywnościowych, zostanie obniżona do poziomu 5 proc.

Wedle ostatnich zapowiedzi, podwyższenie stawek VAT należy traktować tymczasowo. Ma ono obowiązywać do końca 2013 roku. W trakcie tego okresu mogą one jeszcze ulegać dalszym zmianom. Niezależnie od tych deklaracji, same zmiany w VAT oznaczają rewolucję w obrębie systemów do zarządzania, o czym powinni wiedzieć i pamiętać wszyscy przedsiębiorcy.

W praktyce, bez odpowiednich modyfikacji systemów informatycznych, większość użytkowników nie będzie mogła prawidłowo wykonywać swojej pracy. Każdy, kto jakkolwiek obsługuje procesy biznesowe, naliczając, rozliczając, ewidencjonując lub księgując podatek VAT, powinien mieć do dyspozycji system dostosowany do nowych realiów. Pozostał zaledwie kwartał, by przygotować się do tych strategicznych zmian.

Dlatego firma Sage sp. z o.o., wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP w Polsce, uruchomiła specjalny program sprzedaży i promocji swoich rozwiązań. W jego ramach, wszyscy dotychczasowi klienci oraz podmioty zainteresowane modernizacją systemów, mogą zaoszczędzić środki finansowe podczas koniecznego dostosowywania infrastruktury informatycznej do planowanych zmian. Warto się jednak spieszyć, ponieważ wraz z upływem czasu będą wzrastały koszty aktualizacji.

Klienci Sage, którzy mają wykupiony abonament, mają przywilej uzyskania nowych wersji systemów bez żadnych dodatkowych opłat. Podmioty, które posiadają najnowsze wersje systemów, ale nie wykupiły abonamentu, mają czas do końca roku - mogą dokupić abonament, aby za darmo otrzymać nowe wersje systemów, a także korzystać z aktualizacji oddawanych do użytku przez cały rok. Firmy, które posiadają starsze wersje rozwiązań, mogą z kolei skorzystać z dużych ulg na nowe licencje. Do końca października obniżki sięgają nawet do 40 proc, a w listopadzie już tylko 30 proc.
W grudniu system premiowania wygaśnie i nie będzie już można uzyskać żadnych rabatów.

„Na bieżąco wprowadzamy modyfikacje w oprogramowaniu, zarówno w obrębie Systemu Zarządzania Forte, jak również w Systemie Symfonia i w Symfonii Start. Nasi Klienci będą mogli korzystać z nowych wersji systemów, zanim znowelizowana ustawa wejdzie w życie. W nadchodzących dniach warto sprawdzić czy i do kiedy ma się wykupiony abonament, gwarantujący uzyskanie nowych wersji za darmo. Jeżeli Klienci nie posiadają abonamentu, warto zapytać w dziale handlowym Sage, jakie przygotowaliśmy promocje" - powiedział Paweł Przedpełski, dyrektor sprzedaży w spółce Sage.
Szczegóły oferty specjalnej premiowania klientów Sage znajdują się na stronie internetowej http://www.sage.com.pl/nowe-stawki-vat/oferta-specjalna.

Informacja o Sage sp. z o.o.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc - należącej do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie.

Sage sp. z o.o. posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju. Oferta firmy obejmuje System Zarządzania Forte - zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla większych przedsiębiorstw - oraz 2 linie produktów dla średnich i małych firm: Symfonia (dawniej Premium) i Symfonia Start a także w pełni zlokalizowany system CRM: ACT! by Sage.
http://www.sage.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kowalka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »