Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Salon INGLOT w Wola Parku - miejscem makijażowych inspiracji

Salon INGLOT w Wola Parku - miejscem makijażowych inspiracji
Zobacz więcej zdjęć »
W Wola Parku po relokacji otworzył się salon INGLOT. Oryginalne i komfortowe wnętrze salonu zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal, aby w wersji finalnej stworzyć miejsce w pełni dostosowane do potrzeb klientów.

Nowa, atrakcyjna lokalizacja oraz zupełnie odmieniona aranżacja sprawiają, że salon już z daleka przykuwa uwagę. Połączenie elementów drewna, szkła i modnych podświetleń nadaje wnętrzu unikatowego charakteru. Zaprezentowane w eleganckiej formie poszczególne elementy tworzą spójną całość zgodną z dotychczasowym wizerunkiem marki.

 

Przemyślana koncepcja wnętrza pozwala swobodnie poruszać się po salonie, dzięki czemu klientki mogą z łatwością zapoznać się z bogatą ofertą kosmetyków oraz akcesoriów. Dodatkowo, przejrzyście wyeksponowana oferta ułatwia odnalezienie i wypróbowanie produktów do makijażu.

 

Salon wyposażony jest również w strefę make-up, którą tworzą przestronne stanowiska do makijażu z dużymi lustrami. Praktyczne w użytkowaniu pozwolą miło i wygodnie spędzić czas podczas konsultacji z wizażystą lub lekcji makijażu. Inglot planuje także organizować dla Klientów specjalne pokazy oraz szkolenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »