Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Salon Optyczny Optinova - już otwarty na Grochowie!

Salon Optyczny Optinova - już otwarty na Grochowie!
Zobacz więcej zdjęć »
Czy wiesz, że oczy są zwierciadłem duszy? Czy wiesz, że właściwa dbałość o wzrok to podstawa? Czy potrzebujesz porady lekarza okulisty, którego znasz i któremu ufasz?

Jolanta Nowakowska-Dąbrowska, okulistka, którą spotykałeś w gabinecie w Uniwersamie Grochów lub w Szpitalu Bródnowskim zaprasza do nowo otwartego Salonu Optycznego Optinova na specjalistyczne badania wzroku.

Lata doświadczenia oraz najnowocześniejszy sprzęt okulistyczny to gwarancja jakości, jakiej potrzebujesz. Doskonale dobrane okulary sprawią, że Twój wzrok odzyska świetność. Będzie doskonale zadbany, a jego korekcja - na najwyższym poziomie.

- Zapraszam zarówno nowych pacjentów, jak również tych, z którymi miałam przyjemność spotkać się w przeszłości. Miło mi będzie wiedzieć wszystkich tych, z którymi poznaliśmy się, kiedy przez lata pracowałam w licznych warszawskich placówkach - mówi Jolanta Nowakowska-Dąbrowska.

Optinova proponuje wysokiej jakości szkła korekcyjne z grupy Zeiss'a oraz marek Hoya, Essilor i innych w przystępnych cenach. Stosowane do wszystkich wykonywanych w Salonie par okularów, są gwarancją doskonałej jakości, potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem producentów oraz zadowoleniem pacjentów z całego świata. Każde wykonane w Salonie okulary to gwarancja długoletniej trwałości oraz wygody, która odczuwana jest każdego dnia. Postaw na najwyższą, światową jakość korekcji wzroku!

...Zaufany lekarz czeka na Ciebie!

Zapraszamy:

Poniedziałek-Piątek: 10.00-18.00

Sobota: 10.00-14.00

Ul. Międzyborska 57/65 lok 46a

Tel. (22) 646 02 57

optinova@op.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »