Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Samochód pod choinkę od Centrum Janki

Samochód pod choinkę od Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę rusza wielka loteria Centrum Janki, w której codziennie można będzie wygrać karty podarunkowe, słodycze i rabaty na zakupy. W wielkim finale na zwycięzcę czeka rodzinne auto marzeń - Volkswagen Passat.
Zimowa loteria Centrum Janki trwać będzie od 17 listopada do 2 grudnia 2012 r. Aby wziąć w niej udział należy zebrać max. 3 paragony z zakupów wykonanych w sklepach i punktach usługowych Centrum Janki na kwotę 200 zł, okazać je w Punkcie Odbioru Nagród lub u hostessy i odebrać los. Wszystkie losy można skanować i sprawdzać w 4 loteriomatach usytuowanych na terenie Centrum Janki. Każdy los może wziąć udział nawet w 32 losowaniach, w których nagrodami są m.in. karty podarunkowe wartości 50 zł i 100 zł. Dodatkowo każdy los bierze także udział w losowaniu finałowym, w którym pula nagród obejmuje karty podarunkowe wartości 1000 zł i samochód. Wielki finał z nagrodą główną w postaci Volkswagena Passata odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia 2012 r. o godz. 18.00.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.chjanki.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »